Visuotinis suvažiavimas vyks vasario 11 d. (šeštadienį) Kaune, Laisvės al. 13, Kauno technologijos universiteto III rūmuose, tad kviečiame susipažinti visuotinio suvažiavimo darbotvarkės projektu ir kita aktualia informacija.

Kandidatai

Kandidatai į pirmininko(-ės) poziciją

Kandidatai į valdybą

Kandidatai į etikos komisiją

Kadangi kandidatai į etikos komisiją neprivalo atsiųsti dokumentų ir paskelbti kandidatūros prieš visuotinį suvažiavimą, jokių pranešimų nebuvo gauta. Vis dėlto, asmenys, norintys kandidatuoti į etikos komisiją, gali savo kandidatūrą iškelti visuotinio suvažiavimo metu.

Kandidatai į revizijos komisiją

Kadangi kandidatai į revizijos komisiją neprivalo atsiųsti dokumentų ir paskelbti kandidatūros prieš visuotinį suvažiavimą, jokių pranešimų nebuvo gauta. Vis dėlto, asmenys, norintys kandidatuoti į revizijos komisiją, gali savo kandidatūrą iškelti visuotinio suvažiavimo metu.

Dokumentai

Susipažinkite su visais nagrinėjamais visuotinio suvažiavimo dokumentais:

Pasiruošimas visuotiniam suvažiavimui

Nepamirškite atsivežti reikiamų dokumentų (tėvų/globėjų sutikimo, balsavimo teisės perleidimo sutarties) ir susipažinti su visa technine visuotinio suvažiavimo informacija. Jeigu turite klausimų ar nespėjote užsiregistruoti, galite rašyti el. paštu renginiai@zingsnis.lt

Iki susitikimo!