PRISIJUNK PRIE MŪSŲ!

Esame bendruomeniška jaunimo organizacija, kurianti ir ugdanti blaivią vaikų ir jaunimo bendruomenę, vykdydama neformalaus ugdymo veiklas.

Savo veiklą grindžiame atsakomybės, atvirumo, blaivybės, bendruomeniškumo, sąmoningumo ir tolerancijos vertybėmis. Ne hierarchinė organizacijos struktūra ir lygiavertis bendravimas suteikia galimybę kiekvienam nariui lanksčiai įsitraukti į organizacijos veiklą. Pagrinde veikiantis nuotolinėje erdvėje, suteikia galimybę prie Žingsnio veiklos prisidėti iš bet kurio pasaulio kampelio. Taip pat, bent kas ketvirtį vykstantys minkštųjų ir/ar dalykinių kompetencijų mokymai užtikrina nuolatinį asmeninį tobulėjimą.

Žingsnyje kuriame tvirtą bendraminčių bendruomenę, kurioje neformalus tarpusavio bendravimas yra tiek pat svarbus kiek dalykinis. Puoselėjame organizacijos vertybėmis bei pasitikėjimu grįstą organizacijos kultūrą, kurioje kiekvienas narys gali jausti komandos palaikymą ir taip realizuoti save. Tad dažnai organizuojame neformalius susitikimus, kuriuose visapusiškai tvirtiname savo komandą.

Kaip organizacijos narys turėsi galimybę kartu su bendraminčių komanda kurti ir ugdyti blaivią vaikų ir jaunimo bendruomenę ir tame procese įgysi neįkainojamų patirčių bei papildomų žinių.

Jei susidomėjai, laukiame tavęs! Nesidrovėk ir užpildyk šią anketą. Žingsnio valdyba peržiūrės tavo atsakymus ir susisieks nurodytu el. paštu.