Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Vilniaus skyrius

LKJBS „Žingsnis“ Vilniaus skyrius

Mūsų Vilniaus skyrius gyvuoja jau nuo 1997 metų. Jo veiklos pradžia buvo pirmieji personalo mokymai ruošiantis „Sniego gniūžtės“ stovyklai. Tokia veikla netruko užkrėsti aktyvų jaunimą, todėl vėliau Vilniuje įsikūrė LKJBS „Žingsnis“ būstinė, vienijanti visus „Sniego gniūžtės“ programos vykdytojus Lietuvoje. Mes taip pat bene vieninteliai kiekvieną rudenį organizuojame prevencines stovyklas „Tiltas“ studentams, po kurių vyksta ir tęstiniai renginiai.

Mes taip pat dalyvaujame įvairiuose seminaruose, jaunimo organizacijų forumuose ir taip sprendžiame mums aktualias prevencines problemas. Mes pasisakome už blaiviai (visomis prasmėmis) mąstantį jaunimą, todėl dar ir patys rengiame prevencinius ar toleranciją bei susikalbėjimą ugdančius seminarus. O kartais tiesiog atsipučiame – kas mėnesį vyksta neformalūs susitikimai, kurių metu prigalvojam įvairios pašėlusios veiklos: tai žiūrim filmus (Betmenas ir Bondas jau yra mūsų draugai), tai rengiam orientacines varžybas Vingio parke, tai dėliojam žuvį iš lapų Katedros aikštėj (aišku, kad be Žuvyčių šokio neapsieinam!), tai keliaujam prie ežero, tai kalbamės prie savo žvakelių rato…

Pas mus visada yra arbatos ir papildomų puodelių svečiams: visada laukiame naujų žmonių, be to, mūsų skyrius yra truputį nacionalinis-mišrusis, į kurį suvažiuoja visi esantys ir būsimi studentai, todėl visi daliname patirtimi ir mielai važiuojame lankyti kitų skyrių. Mums visada rūpi betarpiškas bendravimas ir žingsniečių karta, kuri vis eina į priekį, atsinaujina ir lieka įdomūs. Neseniai kartu su kitais „Žingsnio“ skyriais dalyvavome veiklos įvertinimo ir kokybės gerinimo seminaruose, tad greitai būsime visai atsinaujinę ir pagerinę savo kaip skyriaus struktūrą.

Kelios akimirkos iš skyriaus gyvenimo:

Stalo žaidimai jėga!

Plaipos ir Eglė

Vilniaus skyrius Peliukai

YES

Su Jack'u

Džiaugiamės ir liūdime.

Vilniaus Sniego gniūžtė

Ups..

Žingsnis

Jenga!

Mūsų turtai

Kompromatai

Snieog gniūžtė

Reklama

Kažkas įdomaus

Sniego gniūžtė vilniuje

Žvakių vakaras

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skyriaus koordinatorių kontaktai:

 Vyr. koordinatorius

Darius Stonys

tel.: +37063333365

darius.s@zingsnis.lt