Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Kauno skyrius

Sveiki! 

Mes esame jau nemažai patirties turintis skyrius, įsikūręs Lietuvos širdyje – Kaune. Kaip ir kiti LJS „Žingsnis“ skyriai vadovaujamės idėja „jaunimas jaunimui“, mūsų savanoriai yra jauno amžiaus žmonės, juk kas geriau jei ne mes patys žinome, ko reikia mūsų bendraamžiams.

Mes augame ir dideliais žingsniais judame į priekį. Savo komandoje jau turime ne vieną dešimtį žmonių, pasirengusių skleisti mūsų organizacijos žinutę. Mezgame partnerystes su kitomis jaunimo organizacijomis bei rengiame kitus projektus.

Nuo 2017 metų organizuojam „Sniego Gniūžtės“ stovyklas, kuriose smagiai ir naudingai savaitgalį praleidžia įvairaus amžiaus moksleiviai. Be stovyklų mes aktyviai vykdome ir kitą socialinę veiklą, pavyzdžiui, dalyvaujame „Maisto banko“ bei „Darom“ akcijose. Rengiame susitikimus, kuriuose gali dalyvauti bet kas, norintis linksmai praleisti laiką. Taip pat savanoriaujame įvairiuose renginiuose ir festivaliuose.

Ateityje žadame aplankyti kuo daugiau Kauno mokyklų ir supažindinti moksleivius su organizacijos veikla. Ateities planuose turim ne vieną „Sniego gniūžtės“ ir „Tilto“ stovyklą bei kitus renginius. Sieksim bendradarbiavimo su kitais skyriais ir drauge ridensime savo gniūžtę per Lietuvą. Tad kol kas tiek apie mus, sekite mūsų naujienas!

Žingsnietiškas apkabinimas nuo LJS „Žingsnis“ Kauno skyriaus narių!

#nebesvaik

Mus galite rasti:

Fb– https://www.facebook.com/zingsnis.kaunas/

IG https://www.instagram.com/zingsnis.kaunas/

El. paštas– kaunas@zingsnis.lt

Koordinatorių kontaktai:
Kotryna Markevičiūtė, tel. nr.- +37067928970
Diana Masiliūnaitė, tel. nr.- +37068425683