Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Šaukiamas eilinis LKJBS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas!

Šaukiamas eilinis LKJBS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas!

Mieli žingsniečiai,

kviečiame jus į Visuotinį suvažiavimą (VS), kuris vyks 2021 m. vasario 6 d. nuotoliniu būdu! Čia pateikta pagrindinė informacija apie VS ir visus su juo susijusius klausimus.

Techninė informacija
VS vyks nuotoliniu būdu per vaizdo ir garso skambutį preliminariai nuo 11:00 iki 18:00. Šis VS bus rinkiminis ataskaitinis, tad jame spręsime šiuos klausimus: metinės veiklos ataskaitos ir finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimas, etikos komisijos bei revizijos komisijos veiklos ataskaitų tvirtinimas, pirmininko, valdybos, etikos komisijos, revizijos komisijos rinkimai, 2021-2024 m. strateginio plano rodiklių tvirtinimas, papildomos darbo grupės ir prezentacijos. Tiksli VS darbotvarkė bei pradžios ir pabaigos laikai bus paviešinti Žingsnio svetainėje bei atsiųsti visiems dalyvaujantiems iki sausio 25 d.

Rinkimai
Šiame VS rinksime naują pirmininką ir naujus valdybos narius, tad skatiname kandidatuoti žingsniečius, kurie jau sukaupė nemažai patirties organizacijoje ir nori spręsti strateginius Žingsnio klausimus bei planuoti mūsų visų ateitį.
Taip pat šiame VS rinksime vieną etikos komisijos narį, tad skatiname kandidatuoti žingsniečius, kuriems rūpi sąžiningumas ir Žingsnio vertybės bei nori jomis rūpintis.
Galiausiai, šiame VS rinksime ir revizijos komisijos narius, tad skatiname kandidatuoti žingsniečius ar ne Žingsnio narius, kurie domisi teisiniu organizacijų reglamentavimu, turi sukaupę daug patirties organizacijose ir nori rūpintis, kad pirmininkas ir valdyba atliktų savo pareigas tinkamai.
Remiantis Visuotinio suvažiavimo reglamento 9.3. punktu, kandidatai į pirmininko poziciją turi pateikti savo gyvenimo aprašymą, motyvaciją, veiklos programą bei ne mažiau kaip 3 skyrių rekomendacijas el. paštu pirmininkas@zingsnis.lt.
Remiantis Visuotinio suvažiavimo reglamento 9.2. punktu, kandidatai į valdybą turi pateikti savo gyvenimo aprašymą, motyvaciją bei ne mažiau kaip 2 skyrių rekomendacijas el. paštu pirmininkas@zingsnis.lt
Kandidatai į etikos komisiją ar revizijos komisiją pateikti dokumentų neprivalo, tačiau taip pat gali juos pateikti, jeigu nori padėti nariams iš anksto susipažinti su savo kandidatūra. Kandidatūrą į etikos komisiją ar revizijos komisiją taip pat galima iškelti ir VS metu. Dokumentus reikia pateikti iki sausio 22 d. 23:59. Su dokumentais bus galima susipažinti nuo kitos dienos Žingsnio svetainėje.

Kiti VS klausimai
Be rinkimų visuotiniame suvažiavime turėsime ir kitus svarbius klausimus, kuriuos reikės apmąstyti iš anksto.
Tvirtinsime valdybos ir pirmininko, etikos komisijos, revizijos komisijos veiklos ataskaitas bei finansinių ataskaitų rinkinį. Tai yra momentas, kai visi žingsniečiai kaip visuotinis suvažiavimas gali nuspręsti, ar jų išrinkti žmonės dirba tinkamai. Kadangi į valdybos ir pirmininko veiklos ataskaitą bus įtraukta ir informacija iš skyrių koordinatorių užpildytų veiklos ataskaitų, tai tuo pačiu bus ir galimybė įvertinti savo praėjusiais metais nuveiktus darbus.
Taip pat tvirtinsime 2021-2024 m. strateginio plano, kurį patvirtinome per praeitą VS, rodiklius. Rodikliai bus pagrindinis Žingsnio kokybės mato vienetas, kuris nulems mūsų siekiamus rezultatus ir pagrindinius tikslus artimiausius 4 metus, todėl labai svarbu išsirinkti tinkamus ir visiems suprantamus rodiklius. Šiais dokumentais pasidalinsime sausio 30 d. Žingsnio svetainėje.
Galiausiai, VS vyks ir kelios paprastos darbo grupės, kuriose valdyba norės surinkti žingsniečių nuomonę dėl strateginio plano rodiklių bei vertybių supratimo Žingsnyje. Dar be darbo grupių vyks ir kelios trumpos prezentacijos apie svarbiausius Žingsnio ateities klausimus 2021 metais.

Dalyvavimas VS
Į šį VS kviečiami visi žingsniečiai! Tikimės, kad visus pasieks ši žinia ir norintys turės progą dalyvauti. Visi dalyvausiantys privalo užsiregistruoti anketoje, kurios nuorodą turi skyrių koordinatoriai bei kurią galima rasti vidiniuose komunikacijos kanaluose. Kadangi VS vyks nuotoliniu būdu, savo balsavimo teisės perleisti kitam žingsniečiui negalima, todėl labai svarbus visų dalyvavimas! Registruotis į VS galima iki sausio 24 d. 23:59, tad nepraleiskit tokios progos!
Nors VS laukiami visi nariai, tačiau remiantis Žingsnio įstatų 3.2. ir 3.3. punktais balsavimo teisę VS turi visi nariai, kuriems VS dieną yra bent 14 metų. Tačiau, ir jaunesni VS dalyviai tikrai galės įsitraukti į diskusijas!

Pakartotinis VS
Jeigu taip atsitiktų, kad nesurinktume reikiamo balsavimo teisę turinčių narių skaičiaus (kvorumo), tuomet būtų šaukiamas pakartotinis Visuotinis suvažiavimas ne vėliau nei per 2 mėnesius po vasario 6 d. Pakartotiniame Visuotiniame suvažiavime būtų sprendžiami visi numatyti VS klausimai. Pakartotiniame Visuotiniame suvažiavime galima priimti sprendimus nepriklausomai nuo dalyvaujančių balsavimo teisę turinčių narių skaičiaus, tad aprašyti klausimai bus sprendžiami bet kokiu atveju. Labai prašome visų dalyvauti vasario 6 d., kad galėtume išspręsti visus numatytus klausimus ir nesirinkti naujo VS laiko.

Internetinė konferencija
Kad būtų lengviau kokybiškai pasiruošti VS, sausio 23 d. bus transliuojama internetinė konferencija. Jos metu pristatysime visus VS klausimus, atsakysime į jūsų klausimus, susipažinsime su VS tvarka ir stebėsime kandidatų į pirmininko poziciją, valdybą, etikos ir revizijos komisijas prisistatymus bei debatus. Pasižymėkit šią datą ir būtinai dalyvaukit!
Internetinės konferencijos transliacijos nuoroda bus pasidalinta vidiniuose komunikacijos kanaluose.

Svarbiausios datos:
• Sausio 22 d. 23:59 – užsidarys galimybė kandidatuoti į pirmininko poziciją ir valdybą
• Sausio 23 d. – į Žingsnio svetainę bus įkelti kandidatų dokumentai ir vyks internetinės konferencijos transliacija
• Sausio 24 d. 23:59 – užsidarys galimybė užsiregistruoti į VS
• Sausio 25 d. – į Žingsnio svetainę bus įkelta VS darbotvarkė ir užsiregistravusiems bus atsiųsti reikalingi dokumentai bei kita svarbi informacija
• Sausio 30 d. – į Žingsnio svetainę bus įkelti ir užsiregistravusiems atsiųsti VS svarstomi dokumentai bei likusi informacija
• Vasario 6 d. 11:00 – prasidės visuotinis suvažiavimas

Labai nekantraujame susitikti VS, nes turėsime ne vieną įdomų klausimą ir nuostabią galimybę visi kartu praleisti dieną, nors ir nuotoliniu būdu. Kiekvienas iš mūsų formuojame ir esame Žingsnis, tad pasinaudokime šia galimybe ir virtualiai susitikime vasario 6 d.!