Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Šaukiamas eilinis LJS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas ir nacionalinė konferencija!

Šaukiamas eilinis LJS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas ir nacionalinė konferencija!

Sveiki!

Informuojame, kad 2020 m. rugpjūčio 5 d. LJS „Žingsnis“ valdybos posėdžio Nr. 95 sprendimu, eilinis Visuotinis suvažiavimas vyks 2020 m. spalio 16 d., o Nacionalinė konferencija spalio 16-18 d. Kauno rajone. Nacionalinė konferencija prasidės 16 d. apie 18 valandą, o pasibaigs 18 d. apie 16 valandą. Su preliminaria VS ir Nacionalinės konferencijos darbotvarke galėsite susipažinti artimiausiu metu.

Nacionalinė konferencija
Nacionalinėje konferencijoje stiprinsime skyrių tarpusavio ryšius ir spręsim svarbius nacionalinius klausimus, kurie aktualūs kiekvienam žingsniečiui ir žingsnietei: Žingsnio strategija 2021-2024 m., etikos komisijos ir narystės reglamentai, koordinatorių vaidmuo skyriuose, etikos komisijos iškeltos temos, Žingsnio veiklų ateitis ir jūsų pasiūlytos temos. Su pilna nacionalinės konferencijos darbotvarke galėsite susipažinti iki spalio 6 d.

Visuotinis suvažiavimas
Visuotiniame suvažiavime priimsime sprendimus, kuriuos nagrinėsim nacionalinės konferencijos metu: tvirtinsime etikos komisijos ir narystės reglamentus, tvirtinsime Žingsnio strategiją 2021-2024 metams, tvirtinsime Žingsnio pavadinimo ir įstatų keitimus. Su pilna visuotinio suvažiavimo darbotvarke galėsite susipažinti iki spalio 6 d.

Registracija ir balsavimo teisės perleidimas
Siekdami dalyvių saugumo, patogumo ir konferencijos produktyvumo, dalyvauti kviečiame tik po 2 atstovus iš kiekvieno skyriaus. Labai kviečiame atvykti bent vieną skyriaus koordinatorių iš kiekvieno skyriaus, nes diskutuosime apie koordinatorių vaidmenį skyriuose, todėl jų įžvalgos yra labai svarbios. Jeigu liks laisvų vietų, tada būtinai informuosime dalyvaujančius skyrius. Registracijos nuorodą turi skyrių koordinatoriai, kurie turi užregistruoti skyrių atstovus iki spalio 1 d.
Vis dėlto, visi žingsniečiai turi balsavimo teisę visuotiniame suvažiavime, todėl labai prašome, kad kiekvienas žingsnietis ir žingsnietė užpildytų balsavimo teisės perleidimo sutartį ir savo balsą perduotų nacionalinėje konferencijoje ir visuotiniame suvažiavime dalyvausiantiems žingsniečiams. Balsavimo teisės perleidimo sutartį atsiųsime užsiregistravusiems po registracijos pabaigos.

Pakartotinis visuotinis suvažiavimas
Jeigu į visuotinį suvažiavimą nesusirinktų bent pusė balso teisę turinčių narių balsų, tuomet būtų šaukiamas pakartotinis visuotinis suvažiavimas, kuris vyktų spalio 18 d. ir jame būtų sprendžiami visi numatyti visuotinio suvažiavimo klausimai. Kad viską įvykdytume operatyviau, labai svarbu, kad visų skyrių atstovai dalyvautų ir atsivežtų kuo daugiau savo skyrių narių balsų.

Tikimės, jog aktyviai dalyvausite nacionalinėje konferencijoje ir visuotiniame suvažiavime! Iki greito susitikimo!