Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Šaukiamas LJS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas vasario 8 d.

Šaukiamas LJS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas vasario 8 d.

Mieli žingsniečiai,

kviečiame jus į Visuotinį suvažiavimą (VS), kuris vyks 2020 m. vasario 8 d. Kaune! Čia pateikta pagrindinė informacija apie VS ir visus su juo susijusius klausimus.

Techninė informacija

VS vyks Kauno miesto savivaldybėje (Laisvės al. 96) preliminariai nuo 11:00 iki 19:00. Šis VS bus rinkiminis ataskaitinis, tad jame spręsim šiuos klausimus: metinės veiklos ataskaitos ir finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimas, etikos komisijos bei revizijos komisijos veiklos ataskaitų tvirtinimas, metų geriausiųjų rinkimai, įstatų projekto svarstymas, pavadinimo keitimo svarstymas, valdybos rinkimai, etikos komisijos rinkimai. Tiksli VS darbotvarkė bei pradžios ir pabaigos laikai bus paviešinti Žingsnio svetainėje iki sausio 27 d.

Rinkimai

Šiame VS rinksime naujus valdybos narius, tad skatiname kandidatuoti žingsniečius, kurie jau sukaupė nemažai patirties organizacijoje ir nori spręsti strateginius Žingsnio klausimus bei planuoti mūsų visų ateitį.
Taip pat šiame VS rinksime vieną etikos komisijos narį, tad skatiname kandidatuoti žingsniečius, kuriems rūpi sąžiningumas ir Žingsnio vertybės bei nori jomis rūpintis.
Remiantis Visuotinio suvažiavimo reglamento 8.3. punktu, kandidatai į valdybą turi pateikti savo gyvenimo aprašymą, motyvaciją bei ne mažiau kaip 2 skyrių rekomendacijas el. paštu pirmininkas@zingsnis.lt. Kandidatai į etikos komisiją pateikti dokumentų neprivalo, tačiau taip pat gali juos pateikti, jeigu nori padėti nariams iš anksto susipažinti su kandidatūra. Kandidatūrą į etikos komisiją taip pat galima iškelti ir VS metu. Dokumentus reikia pateikti iki sausio 24 d. 23:59. Su dokumentais galėsite susipažinti nuo kitos dienos Žingsnio svetainėje.

Kiti VS klausimai

Be rinkimų visuotiniame suvažiavime turėsime ir kitus svarbius klausimus, kuriuos reikės apmąstyti iš anksto.
Tvirtinsime valdybos ir pirmininko, etikos komisijos, revizijos komisijos veiklos ataskaitas bei finansinių ataskaitų rinkinį. Tai yra momentas, kai visi žingsniečiai kaip visuotinis suvažiavimas gali nuspręsti, ar jų išrinkti žmonės dirba tinkamai.
Taip pat peržvelgsime 2019 metus ir rinksime metų geriausiuosius šiose kategorijose: metų patyręs skyrius, metų jaunėlis skyrius, metų koordinatorius, metų žingsnietis, metų renginys. Puiki proga pasidžiaugti praeitų metų pasiekimais ir apdovanoti pagyrų nusipelniusius. Pasitarkit skyriuje ir nominuokit savo pasirinkimus pagal šias kategorijas iki sausio 24 d. 23:59. Nuorodą į nominacijų anketą turi skyrių koordinatoriai.
Taip pat nagrinėsime pavadinimo keitimo klausimą. Prieš daugiau nei metus pakeitėme pavadinimą ir viešai skelbėmės LJS „Žingsnis“. Dauguma šį pokytį įvertino labai teigiamai, tad šįkart VS užtvirtinsime pavadinimo keitimą.
Kartu su pavadinimo keitimu svarstysime ir įstatų keitimo klausimą. Įstatai – Žingsnio taisyklės, tad svarbu, kad jos būtų tvarkingos ir visi jas suprastume.
Svarstomus dokumentus planuojame pateikti Žingsnio svetainėje iki vasario 1 d.

Dalyvavimas VS

Į šį VS kviečiami visi žingsniečiai! Tikimės, kad visus pasieks ši žinia ir norintys turės progą dalyvauti. Visi dalyvausiantys privalo užsiregistruoti šioje anketoje, kurios nuorodą turi skyrių koordinatoriai. Registruotis į VS galima iki sausio 26 d. 23:59, tad nepraleiskit tokios progos!

Balsavimo teisė

Remiantis Žingsnio įstatų 3.2. ir 3.3. punktais balsavimo teisę VS turi visi nariai, kuriems VS dieną yra bent 14 metų. Tačiau, VS laukiami ir jaunesni nariai!
Nors ir kviečiami visi nariai, tikriausiai ne visi galės atvykti. Visgi, jie savo balsavimo teisę galės ir turėtų perduoti dalyvaujantiems savo ar kito skyriaus nariams, kad surinktume reikiamą balsų skaičių sprendimų priėmimui. Balsavimo teisę galima perduoti pasirašant balsavimo teisės sutartį, kuri bus atsiųsta dalyvaujantiems VS iki sausio 27 d.

Pakartotinis VS

Jeigu taip atsitiktų, kad nesurinktume reikiamo balsavimo teisę turinčių narių skaičiaus (kvorumo), tuomet būtų šaukiamas pakartotinis Visuotinis suvažiavimas toje pačioje vietoje ir tuo pačiu laiku. Pakartotiniame Visuotiniame suvažiavime būtų sprendžiami visi numatyti VS klausimai. Pakartotiniame Visuotiniame suvažiavime galim priimti sprendimus nepriklausomai nuo dalyvaujančių balsavimo teisę turinčių narių skaičiaus, tad aprašyti klausimai bus sprendžiami bet kokiu atveju!

Internetinė konferencija

Kad būtų lengviau kokybiškai pasiruošti VS, sausio 25 d. 15:00 bus transliuojama internetinė konferencija. Jos metu pristatysim visus VS klausimus, atsakysim į jūsų klausimus ir prisistatys kandidatai į valdybą bei etikos komisiją. Taip pat aktyviausi internetinės konferencijos dalyviai turės galimybę laimėti prizų. Pasižymėkit šią datą ir būtinai dalyvaukit!
Internetinės konferencijos transliacijos nuoroda turi skyrių koordinatoriai.

Svarbiausios datos:

• Sausio 24 d. 23:59 – užsidarys galimybė kandidatuoti į valdybą bei nominuoti metų geriausius
• Sausio 25 d. 15:00 – prasidės internetinės konferencijos transliacija
• Sausio 26 d. 23:59 – užsidarys galimybė užsiregistruoti į VS
• Sausio 27 d. – bus įkelta VS darbotvarkė į Žingsnio svetainę ir bus atsiųsta balsavimo teisės perleidimo sutartis
• Vasario 1 d. – bus įkelti VS svarstomi dokumentai į Žingsnio svetainę

 

Labai nekantraujame susitikti VS, nes turėsim ne vieną įdomų klausimą ir nuostabią galimybę visi kartu praleisti dieną. Kiekvienas iš mūsų formuojam ir esam Žingsnis, tad pasinaudokim šia galimybe ir susitikim vasario 8 d.!
#AšEsuŽingsnis