Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Šaukiamas LJS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas ir Nacionalinė konferencija

Šaukiamas LJS „Žingsnis“ visuotinis suvažiavimas ir Nacionalinė konferencija

Mieli žingsniečiai,
informuojame, kad 2019 m. rugpjūčio 15 d. LJS „Žingsnis“ valdybos posėdžio Nr. 83 sprendimu, eilinis Visuotinis suvažiavimas vyks 2019 m. spalio 13 d. Kauno miesto savivaldybėje, o Nacionalinė konferencija spalio 11-12 d. Kaune. Su preliminaria VS ir Nacionalinės konferencijos darbotvarke galėsite susipažinti artimiausiu metu.

Nacionalinės konferencijos metu bendrausime, planuosime kokia turėtų būti Žingsnio ateitis, darbuosimės darbo grupėse, kelsime savo kompetencijas ir spręsime iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduriame. Vėliau Visuotiniame suvažiavime tvirtinsime reglamentus, atnaujinsime kitus dokumentus, svarstysime Etikos komisijos narių atstatydinimą bei spręsime kitus klausimus, kuriuos nagrinėsime konferencijos metu. Su nagrinėjamais dokumentais galėsite susipažinti mūsų svetainėje artėjant Visuotiniam suvažiavimui.

Kadangi Visuotiniame suvažiavime svarstysime Etikos komisijos narių atstatydinimą, galimai atsiras 1-3 laisvos vietos į Etikos komisiją. Todėl skatiname kandidatuoti žingsniečius, kurie turi motyvacijos ir noro rūpintis, kad visame Žingsnyje būtų išlaikomas sąžiningumas, pagarba vienas kitam ir vertybių laikymasis. Kandidatai į Etikos komisiją neprivalo pateikti jokių dokumentų ir gali savo kandidatūrą iškelti Visuotinio suvažiavimo metu. Tačiau labai skatinu norinčius parašyti laišką adresu pirmininkas@zingsnis.lt, kad galėtume padėti susipažinti su Etikos komisijos pareigomis, pasiruošti rinkimams ir kartu informuoti visus narius apie kandidatus. Laišką reikėtų parašyti iki 2019-10-05 23:59

Nacionalinėje konferencijoje ir Visuotiniame suvažiavime dalyvaus po 2 atstovus iš skyrių, administracijos ir valdybos nariai. Rekomenduojame dalyvauti skyrių koordinatoriams, nes Visuotinio suvažiavimo ir Nacionalinės konferencijos metu bus sprendžiami jiems aktualūs klausimai, o jų patirtis ir žinios būtų labai naudingos konferencijoje. Skyrių koordinatorių prašome iki 2019-09-27 užpildyti el. laiške atsiųstą registracijos formą ir nurodyti dalyvaujančius atstovus. Kadangi kiekvienas organizacijos narys turi balso teisę, negalintys dalyvauti Visuotiniame suvažiavime savo balso teisę galės perleisti dalyvaujantiems nariams pagal balso teisės perleidimo sutartį, kurią atsiųsime iki 2019-09-29.

Labai laukiame sugrįžtančios Nacionalinės konferencijos ir tikimės, jog visi skyriai aktyviai dalyvaus ir galėsime prasmingai bei produktyviai praleisti šį savaitgalį. Sieksime kuo detaliau ir dažniau informuoti visus narius apie priimamus sprendimus, kad jaustumėtės lyg dalyvaujate pačioje konferencijoje.
Iki pasimatymo!