Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Šaukiamas LJS „Žingsnis“ pavasarinis visuotinis suvažiavimas!

Šaukiamas LJS „Žingsnis“ pavasarinis visuotinis suvažiavimas!

Mieli žingsniečiai,
informuojame, kad 2019 m. vasario 25 d. LJS „Žingsnis“ valdybos posėdžio Nr. 77 sprendimu, eilinis Visuotinis suvažiavimas vyks 2019 m. gegužės 18 d. Kauno miesto savivaldybėje. Su preliminaria suvažiavimo darbotvarke galėsite susipažinti artimiausiu metu.

Šiame Visuotiniame suvažiavime atnaujinsime ir tobulinsime dokumentus, kurie aprašo mūsų veiklą, kad galėtume užtikrinti aiškią organizacijos struktūrą, veiklą ir turėti motyvuojančius bei kryptingus tikslus. Planuojame tvirtinti metinę finansinę ataskaitą, pakeisti kai kuriuos įstatų punktus, atnaujinti 2017-2020 m. strateginį planą ir turėti darbo grupes dėl naujų dokumentų ruošimo. Su ruošiamų dokumentų projektais artimiausiu metu galėsite susipažinti mūsų svetainėje.

Rekomenduojame dalyvauti skyrių koordinatoriams, nes Visuotinio suvažiavimo metu bus sprendžiami jiems aktualūs klausimai, o jų patirtis ir žinios būtų labai naudingos darbo grupių metu. Skyrių koordinatorių prašome iki 2019-05-11 užpildyti el. laiške atsiųstą registracijos formą ir nurodyti dalyvaujančius atstovus. Kadangi kiekvienas organizacijos narys turi balso teisę, negalintys dalyvauti Visuotiniame suvažiavime savo balso teisę galės perleisti dalyvaujantiems nariams pagal balso teisės perleidimo sutartį, kurią taip pat atsiųsime artimiausiu metu.

Galiausiai, kad kokybiškiau pasiruoštume Visuotiniam suvažiavimui, į dalį dokumentų rengimo procesų įtrauksime ir susidomėjusius bei norinčius padėti narius. Naujienų apie tai laukite iš skyrių koordinatorių. O kad Visuotinio suvažiavimo metu jau būtume susipažinę su visais sprendžiamais klausimais, gegužės 12 d. rengsime internetinę konferenciją, kurios metu detaliau aptarsime visus susijusius reikalus.
Iki pasimatymo!