Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Sniego gniūžtės stovykla!

Sniego gniūžtės stovykla!

Kovo 31-ąją dieną LKJBS „Žingsnis“ Marijampolės skyriaus savanoriai po ilgos pertraukos surengė „Sniego Gniūžtės“ stovyklą! Mus labai šiltai priėmė Gižų Kazimiero Baršausko pagrindinė mokykla. Stovyklos metu siekėme, kad dalyviai savo savaitgalį praleistų prasmingai, nenuobodžiaudami ir pamatytų, jog smagus laisvalaikio praleidimo būdas garantuotas ir nevartojant psichotropinių medžiagų, o svarbiausia norėjome užtikrinti , jog kiekvienas susipažintų su naujais, įdomiais žmonėmis.
Pirmąją dieną nuvykome į Gižų Kazimiero Baršausko pagrindinę mokyklą ir pirmajame bendrame užsiėmime stebėjome trumpą vaidinimą, kuriame buvo atskleistas SG principas. Parodėme dalyviams, kaip sveikintis stovyklos metu, išdalinome švelniukus, o tada direktoriukai suskirstė visus į mažąsias grupeles, į kurias sugužėjome po bendrojo užsiėmimo. Praėjus mažajai grupelei, nekantraudami ėjome valgyklos link ir sočiai bei skaniai pavalgėme. Tuomet mūsų laukė MG ir BU, o vakare stebėjome grupelių ir SG’inių paruoštus nepakartojamus prisistatymus, kurie kiekvienam sukėlė šypseną veide. Kad gera nuotaika neišsisklaidytų, visi susirinkome salėje ir ėjome šokti, bet kad per daug neišvargtumėme ir turėtume jėgų antrąjai dienai nuėjome saldaus miegelio.
Greitai išaušo antroji diena. Tik atsikėlę ėjome mankštintis. Po to gardžiavomės pusryčiais. Kad pažintumėme ne tik savo grupelės narius, bet ir visus stovyklautojus, žaidėme laikroduką, kurio metu gvildenome ne vieną įdomią temą. Susipažinę ėjome į mažąsias grupeles. Per BU išbandėme mūsų skyriuje naują metodą – laikraštį. Jo metu dalyviai turėjo sužinoti  miestelio ir jo gyventojų paslaptis. Išalkę po intensyvios veiklos, nuėjome pietauti. Tada į MG ir BU. Vėliau dalyviai rungėsi olimpiadoje, kurioje išbandė komandinius sugebėjimus, bendradarbiavimo įgūdžius. Tada klausėmės įdomių, naudingų seminarų, kartu išmokome daug naujų dalykų. Greitai atėjo susikaupimo vakaras, kurio metu pasinėrę į savo mintis ir apmąstymus žiūrėjome rimtus vaidinimus ir susėdę ratu siuntėme žvakę, išsakydami savo stovyklos įspūdžius ir išliedami visus susikaupusius jausmus. Vakarą užbaigėme filmais ir visi drauge pasinėrėme į sapnų karalystę…
Atskubėjo trečioji diena. Nors tai ir paskutinė diena, visų veiduose spindėjo šypsena. Laikydamiesi tradicijų, ėjome mankštintis ir pusryčiauti. Vėliau susibūrėme į paskutinę mažąją grupelę, kurios metu nusifotografavome, kad liktų puikus atsiminimas iš stovyklos. Paskutiniame bendrame užsiėmime šokome nuotaikingą šokį ,,Džojų“, rodėme savo talentus ir atsisveikinome su kiekvienu atskirai ir visi kartu. Atsiveikinimus lydėjo džiaugsmo ir liūdesio ašaros, juk taip greitai prabėgo tos trys dienos… Nieko nelaukę, susidėjome daiktus, ir laukėme atvykstančio autobuso. Dalyviai ir SG’iniai – visi sėdome į autobusą ir išvykome namo…
Norėtumėme padėkoti mokyklai už šiltą priėmimą, bendradarbiavimą, o didžiausią ačiū tariame visiems dalyviams, kurie buvo kartu, nes be jūsų ši stovykla nebūtų įvykusi! Lauksime jūsų kitą kartą, iki kitų susitikimų!