Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Į ŠIAULIŲ LIEPORIŲ SKYRIŲ ATKELIAUJA „SNAIGĖ“!!!

Į ŠIAULIŲ LIEPORIŲ SKYRIŲ ATKELIAUJA „SNAIGĖ“!!!

– Ar turiu svajonę? Turiu… Ir labai didelę… Norėčiau keliauti!
– Keliauti?
– Bet keliauti nepaprastai… Aš noriu, noriu pamatyti, koks gyvenimas buvo tuomet, kai žmogus tik išmoko kurti ugnį, noriu sutikti Olimpo dievus, noriu nusikelti į viduramžių tamsą ir baroko didybę!! Noriu pamatyti visa, ko dar nemačiau ir niekuomet negalėčiau pamatyti… Aš noriu keliauti laiku!!!

 

Ar ir tu nori keliauti laiku? Ar esi pasiryžęs lipti į laiko mašiną
ir nusikelti ten, kur visada troškai atsidurti?
O galbūt svajoji gyvenime ištaisyti kokią klaidą ar pakeisti savo pasirinkimą? Jei taip, tuomet kviečiame Tave į Šiaulių Lieporių skyriaus rengiamą „Snaigės“ stovyklą!!!

 

 

Mes, Šiaulių Lieporių skyriaus gniūžtukai, labai džiaugiamės, nes jau greitai į mūsų mokyklą atkeliaus „Snaigės“ stovykla jauniesiems programos entuziastams! Jeigu nori patirti pačių šilčiausių emocijų ir pačių linksmiausių akimirkų, susipažinti su naujais žmonėmis, atrasti save, įdomiai praleisti savaitgalį, patirti daug nuotykių, nedelsiant registruokis į artėjančią stovyklą!

Į stovyklą gali registruotis, jei Tu…

* esi 7-8 klasių Šiaulių miesto progimnazijų mokinys;
* esi 9-10 (I-II gimnazinių) klasių Šiaulių miesto gimnazijų mokinys;
* esi laisvas vasario 24-25 dienomis.

Be to, nepamiršk, kad:

* auka stovyklai – 6 eurai (maitinimui, atributikai, ir kt.);
* stovykla vyks Šiaulių Lieporių gimnazijoje (V. Grinkevičiaus g. 22, Šiauliai);
* visuomet iškilus klausimams gali susisiekti su mumis el.paštu lieporiaisg@gmail.com arba asmenine žinute FB puslapyje „SG Lieporiai“.

 Kiekvienas mūsų komandos narys prižada, jog tai bus Tavo pats įsimintiniausias savaitgalis per visus mokslo metus. Tad nieko nelauk ir paskubėk registruotis čia! 🙂

LKJBS „Žingsnis“ Šiaulių Lieporių skyriaus komanda