Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

„Sniego Gniūžtės“ stovykla Ariogaloje

„Sniego Gniūžtės“ stovykla Ariogaloje

Šių metų gruodžio 2-4 dienomis Ariogalos gimnazijoje įvyko „Sniego gniūžtės“ stovykla aštuntų-dvyliktų klasių moksleiviams. 

Persikėlėme į rojaus kampelį, kuriame atlikome įvairiausias užduotis, kovojome prieš demonus, susidraugavome vienas su kitu ir tapome angeliukais. Šokome, dainavome, ir gerai leidome laiką šį dangišką savaitgalį. Stovyklos metu dalyviai išklausė dviejų svečių seminarus –  kapeliono Tomo Karklio seminarą apie žmogaus vertybes bei antrakursio VDU studento Luko Getauto seminarą apie tobulybę. Vakare išvydome tradicinį „Turn around“  ir Ariogalos skyriui unikalų pasirodymą  „Sweet dreams”.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie stovyklos ruošimo ir jos puoselėjimo, bei Tomui Karkliui bei Lukui Getautui už pravestus seminarus. Taip pat dėkojame Valdybos narei Linai Baužytei ir Administracijos savanoriui Aleksandrui Šiktorovui už suteiktą pagalbą stovyklos metu.
Tikimės, jog stovykla dalyviams patiko ir iki kito karto! 🙂