Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

LKJBS „Žingsnis“ skyrių konferencija Kauno skyriaus akimis

LKJBS „Žingsnis“ skyrių konferencija Kauno skyriaus akimis

Lapkričio 11-13 dienomis įvyko LKJBS „Žingsnis“ Visuotinis suvažiavimas ir Nacionalinė skyrių konferencija. Kauno skyrių šiais metais atstovavo Vaida, Violeta, Agnė bei Lina. Visuotinio suvažiavimo bei skyrių konferencijos metu diskutavome svarbiais organizacijai klausimais.

Penktadienio vakarą, po visuotinio suvažiavimo, pajudėjome į sodybą, kur prasidėjo Nacionalinė skyrių konferencija. Vakarą pradėjo pirmoji skyrių prisistatymo dalis, o po programos visi smagiai bendravome, susipažinome.

Šeštadienio rytą pradėjome mankšta, po kurios kibome į darbus. Mūsų laukė antroji skyrių prisistatymų dalis, po kurios tuometinis LKJBS „Žingsnis“ pirmininkas Laurynas Ginkus pasakojo apie organizacijos strategiją. Pasiskirstę į darbo grupes, gvildenome tikslus ir ieškojome geriausių būdų tikslams įgyvendinti. Po dirbtuvių, diskutavome, koks yra, ir koks turėtų būti tobulas Žingsnietis. Diskusijos buvo atviros bei nuoširdžios, visi pasidalino savo mintimis bei patirtimi. Po diskusijos netikėtai visi išėjome į lauką ir truputį pasivaikščiojome po apylinkes. Žinoma, buvo tamsu ir gausu sniego, tačiau nepabūgome ir užlipome net ant piliakalnio(!). Na, o grįžę ir sušilę dalyvavome nominacijų teikimo ceremonijoje, kurios metu buvo apdovanoti patys geriausi.  Tikimės, jog tai paskatins visus žingsniečius dar labiau motyvuotai veikti ir būti įvertintais kiekvienais metais.

Sekmadienio rytą pradėjome įprastai – su mankšta. Pasimankštinus mus aplankė svečiai iš JAV: Jack, Spike, Steve, Russ, kurie pravedė seminarus apie lyderystė, prevenciją ir Sniego gniūžtės istoriją. Džiaugiamės, jog svečiai mus aplankė ir pasidalino savo mintimis šiomis temomis.

Manome, jog šis Visuotinis suvažiavimas bei Nacionalinė skyrių konferencija nors ir ‘įpūtė’ į organizaciją naujų vėjų, tačiau jie bus tik į gerą. Tikime, jog mes visi vieningai augsime ir tobulėsime. 🙂