Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Visuotinis suvažiavimas 2016

Visuotinis suvažiavimas 2016

Mieli LKJBS „Žingsnis“ skyrių nariai ir koordinatoriai,

Kaip ir kasmet LKJBS „Žingsnis“ Valdyba Jus kviečia į Visuotinį narių suvažiavimą bei Nacionalinę skyrių konferenciją. Visuotinis suvažiavimas vyks lapkričio 11 d. 11 val. Kauno miesto savivaldybėje. Nacionalinė skyrių konferencija vyks 11-13 d., po Visuotinio suvažiavimo dalyviams bus užsakytas autobusas kelionei į konferenciją.

Suvažiavimo metu bus renkami organizacijos pirmininkas, valdybos, etikos ir revizijos komisijų nariai, pristatomos metinės ataskaitos, tvirtinama strategija, svarstomi svarbūs organizacijai klausimai. Artimiausiu laiku  pateiksime visą dienotvarkę.

Pagrindinės konferencijos temos: Skyriaus finansai, neformaliojo ugdymo krepšelio galimybės, patarimai naujiems skyriams ir koordinatoriams. Prevencinių žinių atnaujinimui kviečiami autoritetingi lektoriai. Taip pat dalyvius skatinsime dalintis įdomiausiomis stovyklos veiklų idėjomis bei kviesime į diskusiją – kaip organizuoti gerą stovyklą?
Temos plačios, o planuojamos veiklos orientuotos tiek į skyrių savanorius, tiek į vyr. koordinatorių kompetencijas.

Suvažiavimo ir konferencijos preliminarias programas bei kandidatų į minėtas pozicijas aprašymai bus pateikti iki lapkričio 1 d. (vadovaujantis Visuotinio suvažiavimo reglamento 3.2 punktu).

Į Konferenciją kviečiami 2 atstovai iš kiekvieno LKJBS „Žingsnis“ skyriaus, deleguoti skyriaus narių, būtų privalumas jei vienas iš jų – koordinatorius. Atsižvelgiant į temas, numatomas nagrinėti Konferencijos metu.

Apie dalyvavimą renginiuose ir deleguojamų atstovų sąrašą prašome pateikti el. paštu vidiniai@zingsnis.lt iki 2015 m. lapkričio 1 d. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad deleguojami atstovai Suvažiavimo metu turėtų atstovauti skyriaus nuomonę ir interesus.

Suvažiavimo reglamentas – https://goo.gl/3jK7oe

 

Šiais metais savo kadencijas užbaigia:

  • Valdybos narė – Violeta Papreckaitė
  • Revizijos komisijos narys – Mantas Vaičiulis

 

 

Kviečiame teikti kandidatūras užimti šioms pozicijoms:

1. Pirmininkas
(reikalinga: CV, motyvacinis laiškas, veiklos programa, bent 3 skyrių rekomendacijos)
2. Valdybos narys (3 laisvos pozicijos)
(reikalinga: CV, motyvacinis laiškas, bent 2 skyrių rekomendacijos)
3. Revizijos komisijos narys (1 laisva pozicija)
(reikalingas prašymas registruoti kandidatūrą)
4. Etikos komisijos narys (2 laisvos pozicijos)
(reikalingas prašymas registruoti kandidatūrą)

Teikiant kandidatūrą dokumentai turi būti pateikti iki spalio 29 dienos(imtinai).

 

 

Kviečiame teikti nominacijas skyriams:

 

Renginys finansuojamas Jaunimo reikalų departamento jaunimo organizacijų stiprinimo programą.

Save