Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Kartu su LiMSA keliaujame po Kauno mokyklas

Kartu su LiMSA keliaujame po Kauno mokyklas

Spalio 18-20 dienomis Kauno skyriaus savanorės Violeta ir Vaida prisidėjo prie Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LiMSA) organizuoto alkoholio vartojimo prevencijos projekto „Blaivus todėl, kad išmintingas, išmintingas todėl, kad blaivus“. 

Savanorės lankėsi Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje mokykloje bei Kauno Žaliakalnio progimnazijoje. Pagrindinis apsilankymo tikslas – supažindinti moksleivius su LKJBS „Žingsnis“ bei pravesti keletą prevencinių užsiėmimų. Mokiniai drąsiai, aktyviai dalyvavo užsiėmime, nebijojo diskutuoti, išreikšti savo nuomonės apie alkoholio vartojimą, žalą organizmui. Žinoma, vaikai ne tik diskutavo, bet ir pajudėjo žaidime „Bingo“. Žaisdami jie dar artimiau susipažino vienas su kitu, tarpusavyje pasidalino mintimis ne tik apie alkoholio vartojimą, bet ir apie pačius save.

Kauno skyrius jau ne pirmą kartą prisideda prie LiMSA organizuojamų projektų. Džiugu, jog bendradarbiavimas ir draugystė tarp šių dviejų organizacijų tik stiprėja.

14812906_1080421968741373_1267892575_o