Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Žingsnio sąskrydis

Žingsnio sąskrydis

Šių metų liepos 1-3 dienomis vyko pirmasis LKJBS „Žingsnis“ sąskrydis. Jo metu iš visų Lietuvos kampelių suvažiavę savanoriai leido laiką kartu bei susipažino vieni su kitais.

Pirmąją dieną nuvykę į Kelpšaičių stovyklavietę mes pristatėme savo skyrių ir, papasakoję šiek tiek apie save, susipažinome, vėliau pasistatėme palapines ir begalę laiko žaidėme su kamuoliu, o sutemus kūrenome laužą ir gliaudėme saulėgrąžas, kurių spragsėjimas tik dar labiau sustiprino degančio laužo traškesį.

Prabudę kitą rytą, išsimiegoję, su šypsenomis veide mes ir vėl susitikome. Rytą pradėjome nuo lankų sukimo, krepšio žaidimo ir kitų įvairiausių sportinių užsiėmimų. Sušilę atsigaivinome Paržežerio ežere, prie jo žaidėme tinklinį, gražiai įdegę saulutėje grįžome į stovyklavietę. Žinoma, ten nesėdėjome vietoje, o ir toliau aktyviai leidome laiką. Vakare susėdę ratu žaidėme žaidimą, kuris privertė pasukti galveles, po jo nesustojome ir tęsėme žaidimų grandinę, o prieš užklumpant lietui šokome po atviru dangumi, vėliau susėdome pavėsinėje ir šnekėjomės kol užsnūdome.

Paskutinę dieną atsikėlę bei pasistiprinę ruošėmės keliauti namo. Susidėję daiktus paskutinį kartą pabuvome su naujaisiais draugais, atsisveikinome ir prižadėjome, kad dar susitiksime. Šį savaitgalį praleidę kartu mes ne tik atradome vieni kitus, aktyviai praleidome laiką, bet spėjome ir pailsėti.