Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Mistiška Sniego Gniūžtės stovykla Kėdainiuose

Mistiška Sniego Gniūžtės stovykla Kėdainiuose

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet, birželio 21-23 dienomis, praūžė dar viena Vilniaus skyriaus „Sniego gniūžtė“, tačiau ši stovykla buvo ypatinga – ji ne tik dalyvius nukėlė į „Žiedų valdovo“ laikus, bet ir vyko neįprastoje Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje.

Įžengus pirmus žingsnius į stovyklavietę, aplinkui tvyrojo Tolkieno sukurto pasaulio detalės – dalyviai buvo pasitikti elfių, išmarginusių jų rankas elfiškais rašmenimis bei vedlių, supažindinusių visus su juos supančiu pasauliu ir tuo, kas gali tykoti jų kelionėje. Apsidairius galima buvo išvysti mistiškų nykštukų pėdsakų, neištirtos Viduržemio augmenijos, jų gyventojų bei kelrodžio į skirtingų rasių būveines.

13528378_1096910833702699_2511623821419560487_o

Kupini ryžto, drąsos ir gerų emocijų dalyviai stovyklos metu ieškojo žiedo spręsdami įvairias užduotis per olimpiadas, bėgdami ir slėpdamiesi nuo nazgulų, kad išvengtų jų pikto žvilgsnio bei blogų kėslų, klausydamiesi išminčių seminaruose skirtingomis temomis bei šokdami rytinėse mankštose.

Judesio buvo ne tik stovyklavietėje, bet ir už jos ribų. Ne kartą buvo surengtas žygis į kavinę „32 ratai“, o paskutinę naktį grupelės vyko į galutinį žygį, kuriame aplankė elfų mišką. Jame galima buvo išvysti visokio plauko padarų ir kiekviena grupelė susidūrė su miško gyventojų iššūkiais ir mįslėmis, o grįžus jų laukė šiltas ir jaukus ugnies bei draugystės ratas, kurio metu visi dalinosi savo įspūdžiais, potyriais bei emocijomis.

Nors ir stovykla pasibaigė, bet naujai sukurtos pažintys ir nuotykiai tęsis dar ilgai ir žygis ties Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija nepasibaigia, todėl išlydint į kelionę kiekviena grupelė gavo po artefaktą, simbolizuojantį vieningumą, o dalyvių laukė ryšuliai su lembaso duona, kuri suteikė jiems energijos saugiai grįšti namo.

Dėkojame Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijai už suteiktas patalpas bei įrangą. Taip pat dėkojame kavinei „32 ratai“ už suteiktą maistą.

Visos nuotraukos čia