Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Sniego Gniūžtė Tauragėje!

Sniego Gniūžtė Tauragėje!

Sniego Gniūžte, kaip laikais? Šie žodžiai Varnių stovyklavietėje prie Lūksto ežero birželio 6-8 dienomis nuskambėjo ne kartą. Tauragės „Sniego gniūžtės“ skyrius šiomis dienomis rideno vasarinę gniūžtę „Vakar nebus rytoj“, kurios metu jaunieji vadoviukai kartu su dalyviais keliavo laiko mašina per viduramžius, renesansą, kol galiausiai grįžome į naujausius laikus.

O kelionėje laiku nuveikėme nemažai: mitas apie Dedalą ir Ikarą sužadino mintis, kaip užauginti svajonę. Įkurtoje turgaus aikštėje žavėjomės jaunatviškumu ir aidinčiu juoku, sklindančiu iš amatininkų ir pirklių lūpų. Garsiais šūksniais sutikome viduramžių laikus atspindinčius teatralizuotus pasirodymus. Sakoma, kad tyloje daug kas atrandama. Laikrodžiui išmušus antrą valandą nakties „gniūžtė“ įriedėjo į miegantį Varnių miestelį. Žygio misija – parke sukurti tris erdvines instaliacijas. Antros dienos rytą laiko mašina Leonardo da Vinčio mintimis persikėlėme į renesansą. Kino dirbtuvėse sukurti tris laikotarpius interpretuojantys trumpametražiai filmai. Taip pat skambėjo įvairiais daiktais išgaunami muzikos ritmai. Naujausieji laikai paženklinti moderniais šokiais ir dainomis vis kėlė aukštyn nuotaikos termometrą. Dalyvių atsiskaitomasis darbas, tapo galimu nauju „Sniego gniūžtės“ himnu.

Stovyklos užsiėmimai buvo orientuoti į savęs pažinimą – dalyviai, vykdydami įvairias kūrybines užduotis bei diskutuodami įvairiomis temomis susipažino vieni su kitais ir įprasmino laiką būdami kartu.