Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Dalyvavome „Jaunųjų miško bičiulių“ sambūryje

Dalyvavome „Jaunųjų miško bičiulių“ sambūryje

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną keli mūsų skyriaus savanoriai dalyvavo „Jaunųjų miško bičiulių“ sambūryje, kuriame turėjo galimybę pabendrauti su jaunaisiais miško saugotojais bei papasakoti jiems plačiau apie mūsų organizacijos svarbą ir veiklą.

Renginys vyko Trakų rajone, Rūdiškių kaime, ramiame ir gražiame gamtos prieglobstyje, todėl labai apsidžiaugėme, kad viskas vyks gryname ore. Tarę sveikinimo žodžius ir susipažinę vieni su kitais, palinkėjome naujiesiems mūsų draugams turiningai ir smagiai praleisti vasarą, tačiau viskas tuo nesibaigė… Mes, kartu su kitais dalyviais, sudarėme mišrias komandas, kurios tarpusavyje varžėsi įvairiose organizatorių paruoštose rungtyse.

Labai dėkojame organizatoriams už suteiktą progą linksmai ir turiningai praleisti pusdienį, pristatyti mūsų organizaciją bei susirasti naujų draugų.

Iki kito susitikimo! 🙂

13346468_640170036131852_6620484219353239682_n