Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Snaigės stovyklą Marijampolėje prisiminus

Snaigės stovyklą Marijampolėje prisiminus

Š.m gegužės 7-ąją dieną, Marijampolės skyrius Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykloje – daugiafunkciniame centre surengė 5-8 kl. moksleiviams „Snaigės“ stovyklą! Kartu smagiai praleisti dieną susirinko nemažai šaunių jaunuolių!

Viskas prasidėjo šeštadienio rytą. Susikrovėme daiktus, tikėdamiesi, kad viskas pavyks, išvykome į Keturvalakių miestelį, kur vyko stovykla. Visiems atvykus į stovyklą, prasidėjo pirmasis bendras užsiėmimas, kurio metu savanoriai suvaidino „Aemį“. Šio vaidinimo tikslas – įrodyti, kad kiekvienas mes esame viską sugebantys ir mylintys žmonės, tik tas, žinoma, reikalauja pastangų.

Vėliau, stovyklos direktoriukės Guoda ir Viltė papasakojo apie Sniego Gniūžtės programą, supažindino su stovyklos taisyklėmis ir programa, išdalino švelniukus, o savanoriai parodė, kokie yra stovyklos apsikabinimai. Po visko dalyviai su savo vadoviukais iškeliavo į mažas grupeles, kuriose jie smagiai praleido laiką ir dar labiau vieni su kitais susipažino.

Stovyklos metu spėjome ir „Džojų“ kelis kartus sušokti, ir pamatyti originalius ir linksmus grupelių prisistatymus. Taip pat laiko atradome ir smagioms užduotims mini-olimpiadoje: reikėjo užpūsti žvakę rėkiant, sutverti iš kelių žmonių monstrą, perkelti kibirą ir t.t. Šiomis užduotimis išbandėme savo greitį, sumanumą, budrumą ir visų svarbiausia – strategiškai svarbių sprendimų komandos ieškojo kartu.

Po visų šių užduočių laukė skanūs pietūs! Pasistiprinus ir pabendravus, turėjome galimybę praplėsti savo akiratį mini-seminaruose, kurių buvo trys – prevencinis, „Fraktalai“, „Mada ir muzika“. Kiekvienas iš jų vaikams buvo labai įdomus, jie daug naujo sužinojo apie narkotikus, kaip keitėsi mada ir muzika dešimtmečiais bei piešė fraktalus.

Artėjant vakarui ir stovyklai besibaigiant, savanoriai parodė tradicinius vaidinimus „Turn around“ ir „Lifehouse“, atskleidžiančius į svaigalų liūną patekusio žmogaus likimą. Po ypatingai praleisto laiko dalyviai su savo vadoviukais iškeliavo į paskutinę Mažąją grupelę, kurios metu galėjo pasidalinti susikaupusiomis mintimis, patirtimi ir įžvalgomis. Na, o jog laikas neprailgtų, pasivaišinome mūsų puikių rėmėjų „Mantinga“ bandelėmis, kalbėjomės ir smagiai leidome laiką kartu.

Po grupelės laukė ir paskutinis Bendras užsiėmimas, kurio metu dalyviai turėjo puikią progą parodyti savo talentus. Išvydome visko: pradedant puikiuoju ir įspūdingu magų pasirodymu, gražiais šokiais iki gyvūnų garsų pamėgdžiojimų. Pasijuokę ir nustebinti, SG savanoriai dalyviams išdalino vokus su laiškeliais, kuriuos vieni kitiems dalyviai rašė visos stovyklos metu. Ir kaip gi be tradicinio, milžiniško „MUA“? 🙂

Smagiai sustoję kartu ir įsiamžinę, pasižadėjome būtinai susitikti kitoje stovykloje. Vaikai laimingi ir kupini įspūdžių ne kartą minėjo, kaip jie nesigaili atvykę ir praleidę dieną Snaigėje. Tokie jų žodžiai paglostė kiekvieno savanorio širdelę… Tikimės, kad greitu metu pažadą ištesėsime!

Dėkojame stovyklos rėmėjams: UAB „Mantinga“, UAB „Biurui ir Mokyklai“

IMG_8755