Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Pavasarinė Paluknio „Sniego Gniūžtės“ stovykla

Pavasarinė Paluknio „Sniego Gniūžtės“ stovykla

Ilgai laukta, Paluknyje  balandžio 22-24 dienomis praūžė dar viena „Sniego Gniūžtės“ stovykla! Užburiantis renginys žadėjo daug įdomybių ir naujovių… Po kelių savaičių dar vis  prisimename: „Sniego Gniūžte, kaip laikais?“ 🙂

Paluknio skyrius – atviras visiems, todėl dar vieną kartą subūrėme komandą, kviesdami prisidėti ir kitus skyrius. Tokia spalvinga ir įvairi komanda nuo pat pradžių ėmėsi darbų; kiekvienas narys įnešė dalelę savęs, perdavė savo sukauptą patirtį naujokams.

Nepamirštama dalyviams, bet labiausiai nepamirštama pirmą kartą personale buvusiems savanoriams – ši stovykla buvo būtent tokia. Tuo ji svarbi – jaunieji naujokai išmoko panaudoti sukauptas žinias praktikoje, įgijo naudingos patirties.

DSC_6688

Stovyklos metu vyko įvairūs užsiėmimai: žiūrėjome filmą, šokome „Just Dance“; taip pat vyko ir „Laikrodis“ – kurio metu kiekvienas turėjo galimybę labiau susipažinti su kitais stovyklos dalyviais. Išbandėme jėgas mini-olimpiadoje, kiek vėliau gilinomės į intelektualiuosius dalykus – vyko mini-seminarai. Jų metu galėjome sužinoti daugiau apie svaigiąsias medžiagas, išgirdome įdomių ir praktiškų dalykų apie kūno kalbą, taip pat pasigilinome į korėjietiškus rašmenis. Vakare žinoma parodėme ir tradicinę programą – „Turn Around“ ir „Everything“ vaidinimus.

Taip pat atlikome tam tikrą socialinį eksperimentą – palyginome tikrus ir netikrus apsikabinimus. Šis iš kitų skyrių pasiskolintas ir modifikuotas, labai jautrus metodas sužadino kiekviename ypatingus jausmus. Kiekvienas šį metodą išgyveno savaip ir iš jo pasiėmė savą patirtį, tačiau vieną buvo aišku – tikri jausmai yra vertingesni.

Pakvietėme ir svečių! Mus aplankė ir labai emocionalų pasirodymą padovanojo tartumberibu. Forumo teatro metodu išnarpliojome paaugliams aktualias temas, dalinomės gyvenimiška patirtimi. Labai daug emocijų sukėlęs užsiėmimas paliko neišdildomą įspūdį.

Tiek dalyviams, tiek personalui ši stovykla gan įsiminė.

Daug emocijų patyriau

– Mindaugas

Dėkoju už nuostabią stovyklą. Vaidinimus žiūrėjau išsižiojęs… Labai nustebinot. Ši stovykla mane labai paveikė, nes aplink buvo tobuliausi žmonės! Lauksiu ir kitų stovyklų!

– Aurimas

Kaip ir kiekvieną kartą vis iš naujo nustebino nuoširdumas, draugiškumas ir paprastumas. Galimybė būti savimi.

– Gabrielė

Tikimės, jog stovykla dalyviams patiko, dėkojame svečiams ir pagalbininkams iš kitų skyrių. Iki susitikimo kitą kartą! 🙂

Keletas stovyklos akimirkų ( (c) Palumbum imbres ):