Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Ne tik mokome kitus, bet ir mokomės patys!

Ne tik mokome kitus, bet ir mokomės patys!

Šių metų Kovo 5-ą dieną Marijampolės Sniego Gniūžtės nariai dalyvavo mokymuose, kuriuos vedė mūsų buvusi narė ir dabartinė LKJBS „Žingsnis“ valdybos narė Violeta Papreckaitė.

Nariai buvo apmokyti personalo funkcijų ir vaidmenų. Žinoma, labiausiai buvo įdomu naujiesiems skyriaus nariams, o senieji – pagilino savo esamas žinias.

Vyko programos analizė, aptarėme blogybių medį t.y dalykus, kurie kenkia programai stovykloje ir kaip jų išvengti.

Be to, ne tik mokėmės, bet ir teko paplušėti patiems. Kaip ir visada, mokymų metu, naujokai pristatė savo seminarus, kurių pagalba galėjo pagilinti savo viešojo kalbėjimo gebėjimus ir galėjome nuspręsti, kurie seminarai bus pristatyti stovyklos metu. Taip pat buvo pasakojama apie skyriaus reprezentaciją visuomenei bei aptarta narių reputacija.

Bendrai aptariant mokymai tikrai buvo vertingi, seni nariai prisiminė pamirštus aspektus, taip pat uždavė daug klausimų. Už mokymus dėkojame Violetai ir Marijampolės Jaunimo Organizacijų Tarybai „Apskritas Stalas“. 🙂

12799113_1047882915276221_2253414275991809483_n