Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Mokymai Jurbarke

Mokymai Jurbarke

Vasario 27 d. Marijampolės skyriaus savanorės Vaida, Beatričė, Viltė bei LKJBS „Žingsnis“ valdybos narė Violeta iš pat ankstyvo ryto iškeliavo į Jurbarką, kur vedė mokymus Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje.

Mokymus pradėjo Violeta, kuri trumpai papasakojo apie „Žingsnį“: jo istoriją, veiklas bei tikslą. Vėliau supažindinome jurbarkiečius ir su  „Sniego gniūžtės“ programa. O po šios trumpos įžangos prasidėjo visų laukiamiausia dalis — mokymai, atskleisiantys visas stovyklos organizavimo paslaptis.

 

Violeta papasakojo apie stovyklos pasiruošimą, tuomet prie jos prisijungė Vaida ir abi merginos papasakojo apie stovyklos personalo vaidmenis bei funkcijas. Be abejo, nauja informacija pareikalavo didelio susikaupimo. Vėliau mokymų „vairą“ perėmė Viltė ir Beatričė, kurios paaiškino, kas yra Mažoji Grupelė ir bei papasakojo kitus, būsimiems vadovams, aktualius dalykus. Supažindinus su MG, merginos papasakojo apie problematiškas situacijas, kurios gali susiklostyti organizuojant stovyklą, ir pasiūlė jų sprendimus.  Aptarę visas galimas problemas ne tik MG, bet ir stovyklos metu, pajudėjome link praktinės dalies ir programos aptarimo. Keliaudami po trijų dienų programą sustojome prie kiekvienos stovyklos dalies, ir ją aptarėme. Kiek vėliau vadovai savo per dieną sukauptas žinias galėjo išbandyti simuliuojant Mažają Grupelę. Taip pat galvojome stovyklos temą, vakarinės programos vaizdelius, olimpiados punktus, mini seminarus – aptarėme viską ir visi siūlėme idėjas, lyg ruoštumėmės tikrai stovyklai, kuri nenumaldomai artėja. Mokymams einant į pabaigą parodėme vaidinimus „Turn Around“ bei „Lifehouse“. Visi liko sužavėti ir, iš tiesų, sukrėsti.

Tikimės, kad jurbarkiečiai mokymais liko patenkinti. Mes, savanorės, džiaugiamės susipažinę su tokiu motyvuotu jaunimu ir tikimės, jog jų motyvacija neišblės. Buvo malonu kartu su jais persikelti į stovyklos gyvenimo „virtinę“… Palikę mokyklą pasijutome lyg būtume išgyvenę visą SG stovyklą, kad ir per tokį trumpą laiką. 🙂