Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Kovo 11-osios akcija „Sveikinu Tave, Lietuva“

Kovo 11-osios akcija „Sveikinu Tave, Lietuva“

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena  viena svarbiausių švenčių šaliai ir visiems piliečiams. Tik šią dieną pasirašyto akto ir žmonių atkaklumo dėka galime džiaugtis tuo, kad šiandien esame laisvi ir nepriklausomi pasaulyje. Tai suteikia mums daugybę galimybių tobulėti, siekti tikslų ir skleisti idėjas ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje, tačiau ar jaučiamės už visa tai dėkingi, ar mumyse likę patriotiškumo, meilės Tėvynei ir vieni kitiems?
Ruošdamiesi minėti Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 7 – 10 dienomis Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje surengėme akciją Sveikinu Tave, Lietuva“. Jos metu kiekvienas mokinys, mokytojas ar gimnazijos darbuotojas galėjo pasirašyti ant trispalvės, įvardinti, kuo jam svarbi Tėvynė ar pasveikinti ją antrojo gimtadienio proga. Kiekvieną dieną gimnazijos bendruomenės nariai linkėjo Lietuvai sėkmės, gerovės, vienybės. Neretas prisiminė didingą šalies istoriją, pažymėjo, kad tik jos dėka šiandieną esame tokie unikalūs.
Mūsų savanoriai kiekvienam bendruomenės nariui, dalyvavusiam akcijoje, įteikė saldžią staigmeną – ryšulėlį saldainių.
Šiuo metu trispalvė puošia Paluknio „Medeinos“ gimnazijos II-ojo aukšto fojė, kad nė vienas iš mūsų nepamirštų, kuo jam svarbi Lietuva.

BeFunky Collage