Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

SG žaidimų vakaras!

SG žaidimų vakaras!

Vasario 12 dieną, penktadienį, Marijampolės Sniego Gniūžtės savanoriai organizavo kiek kitokį renginį — žaidimų vakarą, kuris vyko Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentre. Iš viso dalyvavo 8 komandos. Renginiui vykstant, komanda buvo skeliama pusiau ir joje buvo po 2 žmones, kuriems reikėjo įveikti priešininkų komandą įvairiose užduotyse ir rinkti savo komandai taškus. Užduočių buvo išties nemažai. Alias — paaiškinti savo komandos nariui duotus žodžius per laiką, Jenga — išardyti pastatytą medinį bokštelį iš pagaliukų jo neapverčiant. Turėjome ir puikų protmūšį, Whisper Challenge — vienam uždedamos ausinės ir garsi muzika, kitas jam sako žodžius, kuriuos reikia atspėti besiklausančiam muziką ir dar daug kitų punktų, kuriuose dalyviai puikiai praleido laiką.

Po visų užduočių dalyvių laukė dar keletas klausimėlių, į kuriuos atsakę galėjo laimėti vieno iš mūsų rėmėjo Coffee Hill Marijampolė kuponus kavai.

Na, atsakę į klausimus sužinojo, kas vis dėlto tapo nugalėtojais. Garbingą 3-ąją vietą ir žaidimą biliardinėje laimėjo komanda „Dauk“, antrosios vietos nugalėtojais tapo komanda „Dym Trym“, kurie galės pasidžiaugti mūsų rėmėjo „Sveikatos bangos“ teikiamais malonumais ir žinoma, pirmąją vietą laimėjo komanda „Ramūnas“, jie galės praleisti vakarą žiūrėdami įdomų filmą, ir jų prizo steigėjai yra Spindulio kino teatras. Dėkojame rėmėjams ir Multicentras už galimybę organizuoti renginį jų erdvėse.
Taigi, renginys buvo šaunus, džiaugiamės, jog sulaukėme tokio didelio susidomėjimo!

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

IMG_7071