Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Klaipėdos SG Latvijoje (Liepoja, Skrunda-1)

Klaipėdos SG Latvijoje (Liepoja, Skrunda-1)

Šių 2016 metų Vasario 20-ąją Klaipėdos Sniego Gniūžtės savanorių komanda savaitgalį nusprendė praleisti aktyviai, įdomiai ir už savo gimtųjų namų ribų…

Keliavome Latvijoje! Susirinkę anksti ryte išskubėjome į Liepoją, kur apsidarėme apylinkėse, pasivaikčiojome po Latvijos marias bei pajūrį. Netgi radome gintaro, kurio taip stinga gimtuosiuose krantuose. Taip pat aplankėme Šventojo Nikolajaus stačiatikių Jūros cerkvę, žavinčią įmantria architektūra.

Tačiau Liepoja buvo tik apšilimas. Visi su nekantrumu laukė aplankyti Skrundą – apleistą miestelį, dabar labai mėgstamą smalsių lankytojų. Čia turėjome galimybę išvysti, kaip atrodė autonominiai miestai ir ne tik. Vietovė baugino savo šiurpumu: gyvenamųjų namų langai išdaužyti, butų kambariai apiplėšti, mediniai grindiniai baigia sutrunyti, visur galėjai rasti rusiškos simbolikos. Ekstremaliausi kelionės dalyviai užsilipo į vandens bokštą ir ant stogo, apsižvalgė po stulbinančią teritoriją iš viršaus.

Vėliau išalkę ir pilni įspūdžių grįžome į Lietuvą ir aplankėme savo mėgstamiausią kavinukę Salantuose. Kartu laukdami savo vakarienės aptarėme matytus reginius, pasidalinome žiniomis apie Skrundą, jos istoriją, taip užbaigdami savo turiningą dieną. Kelionė buvo puikus pabėgimas nuo rutinos ir suartino komandos senbūvius bei naujokus dar labiau!


2016-02-20 Klaipėdos SG Latvijoje (Liepoja, Skrunda-1)

2016-02-20 Klaipėdos SG Latvijoje (Liepoja, Skrunda-1)