Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Sniego gniūžte, kaip laikais?! Mums jau 12 metų!

Sniego gniūžte, kaip laikais?! Mums jau 12 metų!

Atėjus žiemai, atėjo ir dar vienas mūsų, Marijampolės „Sniego gniūžtės“ skyriaus, gimtadienis! Šįmet mūsų skyriaus gniūžtukai džiaugėsi jau 12-uoju gimtadieniu. Kaip ir praeitais metais, šią nuostabią, gimtadienio dieną savo džiaugsmu dalinomės ir su kitais marijampoliečiais. Tokią šaltą žiemos dieną, iškart po pamokų, skubėjome į miesto aikštę, kur dalinome šiltą arbatą praeiviams už gražų palinkėjimą mums. Mūsų miestiečiai buvo ypač originalūs ir nuoširdūs. Išgirdome ir ilgų palinkėjimų, ir vos kelių žodžių, tačiau svarbiausia, kad visi sveikinimai ir palinkėjimai buvo nuoširdūs. Mes, gniūžtukai, visi sušildyti nuo gražių palinkėjimų, suskubome į mūsų organizuojamą protmūšį, kuriame jau mes apdovanojome kitus. Protmūšis pareikalavo stiprios proto mankštelės, bet buvo tikrai smagu! O kaipgi be šventės? Juk gimtadienis! Vakare, visi susirinkome švęsti savo gimtadienį lyg tikri dvylikamečiai. Visada esame vieningi dirbant darbus, o šį kartą mūsų skyriaus nariai vieningai užpūtė dvylika torto žvakučių ir, žinoma, suvalgė tortą. Taip pat nepamiršome ir gimtadieninių dovanų ir mūsų pačių sveikinimų bei lūkesčių ateinantiems 13-iems metams, kuriuos pirmoji išsakė mūsų jaunesnioji koordinatorė Vaida. Tuomet visus juokino mūsų skyriaus naujokų paruošti linksmi vaidinimai, kurie atskleidė jų universalumą ir netgi talentą. Prisijuokę iš jų originalumo prasidėjo šokiai ir kitos linksmybės. Šis gimtadienis buvo tikrai įsimintinas!

Su gimtadieniu M’SG! Tikimės sulaukti dar daug gimtadienių, kurie džiugintų ne tik mus, bet ir mūsų miestą. Taip pat linkime sau produktyvių ir darbingų 13-ųjų metų!

Spustelk čia!

12369254_10153354751401588_3001090307710687412_n