Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Ne tik organizuojame, bet ir dalyvaujame!

Ne tik organizuojame, bet ir dalyvaujame!

Lapkričio 21-22 dienomis vyko rudens forumas „Mano tobula organizacija“, kurį organizavo Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“. Mes – Aistė ir Laura, dalyvavome ir atstovavome mūsų organizaciją bei skyrių.

Šeštadienį atvykusios įsikūrėme ir prasidėjo rudens forumas! Mes visi buvome supažindinti su  Marijampolėje esančiomis organizacijomis, MJOTO veikla. Po viso to, laukė labai skanūs pietūs. Kiek vėliau mums buvo pravesti keli seminarai: Komandos formavimas, Motyvacija, Narių pritraukimas. Kiekvieno seminaro metu išgirdome daug naudingos informacijos, kuria jau pasidalinome savo skyriuje. Taip pat pristatėme savo organizaciją, jos veiklą bei tikslus, gavome įdomių praktinių užduočių. Po visų seminarų bei mokymų laukė vakarienė ir socializacija.

Sekmadienio rytas. Prabudome, susiruošėme, pavalgėme pusryčius, po jų laukė dar viena paskaita – Vidinė komunikacija. Lektorės tikslas buvo mums papasakoti, kad dirbant komandoje ne visada gali sektis.  Na, ir po visų įdomių veiklų bei diskusijų vyko viso savaitgalio apibendrinimas.

Taigi, galime pasakyti, kad iš šio rudens forumo parsivežėme daug motyvacijos, žinių bei noro toliau tobulinti savo skyrių. Tikime, jog mes pasieksime tikslą – tapsime tobula organizacija!

12227587_10154383225565760_9092234320301670563_n