Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Atsinaujinę žengiam pirmyn – įspūdžiai iš Visuotinio suvažiavimo ir Skyrių konferencijos

Atsinaujinę žengiam pirmyn – įspūdžiai iš Visuotinio suvažiavimo ir Skyrių konferencijos

Lapkričio 13-15 d. vyko jau tradicija tapę LKJBS „Žingsnis“ renginiai: Visuotinis suvažiavimas ir Skyrių konferencija. Ankstyvą penktadienio popietę, Vilniaus miesto savivaldybėje prasidėjo Visuotinis suvažiavimas į kurį atvyko organizacijos skyrių atstovai, kurių dėka buvo priimta nauja LKJBS „Žingsnis“ Įstatų redakcija bei Vidinės ir išorinės kultūros projektas. Pirmininkas, Valdyba ir Revizijos komisija pristatė metines ataskaitas. Svarbu paminėti, kad Visuotinio suvažiavimo metu buvo renkamas organizacijos Pirmininkas, taip pat atnaujintaValdybos, Etikos ir Revizijos komisijų sudėtis.

Rinkimai į svarbias organizacijos narių pozicijas vyko po trumpos pertraukėlės, kurios metu Visuotinio suvažiavimo dalyviai galėjo neformaliai šnekučiuotis, dalintis įspūdžiais iš jau praėjusios renginio dalies. Po įdomių ir reikšmingų kandidatų pasisakymų, atėjo laikas paskelbti rezultatus. LKJBS „Žingsnis“ pirmininku antrai kadencijai buvo perrinktas Laurynas Ginkus. Naujosiomis Valdybos narėmis tapo Svetlana Buinovskaitė ir Dovilė Zolbaitė. Revizijos komisijos gretas papildė Margarita Krankalytė ir Andrius Stasiukynas, o į Etikos komisiją  buvo išrinktas Žilvinas Vaišnoras, kuris gniūžtiečių tarpe gerai žinomas kaip Klaipėdos skyriaus vyresnysis koordinatorius.

Po rinkimų, kandidatų sveikinimų, visi suvažiavimo dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje. Penktadienio vakarą, aptarus svarbius organizacinius klausimus Visuotiniame suvažiavime,  dalyviai važiavo į Trakų rajone įsikūrusią sodybą „Sodyba Jums“. Ten toliau laiką leido LKJBS „Žingsnis“ Skyrių konferencijoje, kurios metu buvo daug diskutuojama nariams aktualiomis temomis. Šeštadienio rytą pradėję mankšta, vėliau konferencijos dalyviai kibo į darbus: pasakojo apie savo skyrių aktualijas ir atliekamas veiklas, dalinosi tarpusavio bendradarbiavimo patirtimis. Taip pat skyrių atstovai sužinojo daug naudingos informacijos apie neformaliojo ugdymo krepšelį, apie kurį papasakojo Daiva Chadusevičienė – Širvintų skyriaus vyresnioji koordinatorė. Daug dėmesio buvo skiriama diskusijoms apie suaugusiųjų vaidmenį „Sniego gniūžtės“ stovyklų metu, aptartos bendrosios nuostatos, kurios užtikrintų saugią stovyklos aplinką dalyviams.

Šeštadienį vakare visi galėjo atsipalaiduoti stebėdami vakaro programą – Talentų šou. Pasirodė patys konferencijos dalyviai, kurių pasirodymai prajuokino ir sužavėjo visus stebėjusiuosius. Sekmadienį buvo aptariami skyrių bendradarbiavimo klausimai, visi dalinosi idėjomis, kaip būtų galima sujungti kuo daugiau skyrių, kuo jie galėtų vieni kitiems pagelbėti. Pasibaigus konferencijai, visi įsiamžino bendroje nuotraukoje šalia sodybos ir atsisveikinę išvažiavo namo.
Labai dėkojame visiems LKJBS „Žingsnis“ skyrių atstovams, kurie atvyko ir sudalyvavo Visuotiniame suvažiavime bei Skyrių konferencijoje. Tikimės, kad laikas buvo praleistas naudingai, kad išgirsti dalykai bus panaudoti praktikoje ir taip stiprinsite ne tik savo skyrių, bet ir visos organizacijos vaidmenį visuomenėje.

Taip pat dėkojame Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinių reikalų ir darbo ministerijos, kuris finansavo šiuos renginius.