Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Visuotinis suvažiavimas 2015

Visuotinis suvažiavimas 2015

Mieli LKJBS „Žingsnis“ skyrių nariai ir koordinatoriai,

Kaip ir kasmet LKJBS „Žingsnis“ Valdyba Jus kviečia į Visuotinį narių suvažiavimą bei Nacionalinę skyrių konferenciją. Visuotinis suvažiavimas vyks lapkričio 13 d. 12 val. Vilniaus miesto savivaldybėje. Nacionalinė skyrių konferencija vyks 13-15 d., po Visuotinio suvažiavimo dalyviams bus užsakytas autobusas kelionei į konferenciją.

Suvažiavimo metu bus renkami organizacijos pirmininkas, valdybos, etikos ir revizijos komisijų nariai, pristatomos metinės ataskaitos, tvirtinami svarbūs organizacijai dokumentai. Artimiausiu laiku  pateiksime visą dienotvarkę.

Šių metų konferencijoje bus kalbama apie neformaliojo ugdymo krepšelio įsisavinimo galimybes skyriuose, „Sniego gniūžtės“ kaip prevencinės programos akreditavimą, ir kitas skyriams aktualias temas.

Suvažiavimo ir konferencijos preliminarias programas bei kandidatų į minėtas pozicijas aprašymai bus pateikti iki lapkričio 3 d. (vadovaujantis Visuotinio suvažiavimo reglamento 3.2 punktu).

Į Konferenciją kviečiami 2 atstovai iš kiekvieno LKJBS „Žingsnis“ skyriaus, deleguoti skyriaus narių, būtų privalumas jei vienas iš jų – koordinatorius. Atsižvelgiant į temas, numatomas nagrinėti Konferencijos metu.

Apie dalyvavimą renginiuose ir deleguojamų atstovų sąrašą prašome pateikti el. paštu vidiniai@zingsnis.lt iki 2015 m. lapkričio 2 d. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad deleguojami atstovai Suvažiavimo metu turėtų atstovauti skyriaus nuomonę ir interesus.

Suvažiavimo reglamentas – https://goo.gl/3jK7oe

 

Kviečiame teikti kandidatūras užimti šioms pozicijoms:

1. Pirminkas
(reikalinga: CV, motyvacinis laiškas, veiklos programa, bent 3 skyrių rekomendacijos)
2. Valdybos narys (2 laisvos vietos)
(reikalinga: CV, motyvacinis laiškas, bent 2 skyrių rekomendacijos)
3. Revizijos komisijos narys (2 laisvos vietos)
(reikalingas prašymas registruoti kandidatūrą)
4. Etikos komisijos narys (3 laisvos vietos)
(reikalingas prašymas registruoti kandidatūrą)

 

Teikiant kandidatūrą dokumentai turi būti pateikti iki spalio 31 dienos.

 

 

Renginys finansuojamas Jaunimo reikalų departamento jaunimo organizacijų stiprinimo programą.