Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

„Tiltas“ kviečia keliauti „prieš laikrodžio rodyklę“

„Tiltas“ kviečia keliauti „prieš laikrodžio rodyklę“

Esi aktyvus, trykštantis energija, ieškantis naujovių 18-30 m. jaunuolis? Nori susipažinti su įdomiais žmonėmis ir turiningai praleisti savaitgalį? Tuomet susitinkame lapkričio 06-08 d. „ Tiltas: prieš laikrodžio rodyklę“ stovykloje!

Rudeniui jau įpusėjus kviečiame kartu išvykti į trijų dienų kelionę laiku– susipažinti su dar nepažintais jo kampeliais ir juose slypinčiomis įdomybėmis.

„Tiltą“ organizuoja LKJBS „Žingsnis“ Vilniaus skyrius. Stovykla paremta tarptautine „Sniego gniūžtės“ programos metodika, kurią įgyvendina savanoriai, dalyvių bendraamžiai. Kartu kuriame aktyvų laisvalaikį be svaigalų.

Įdomu, ką veiksime „Tilto“ stovykloje? Lavinsime kūrybiškumą, tobulinsime komandinį darbą ir atskleisime savo lyderystės įgūdžius. Stovykloje laukia grupiniai užsiėmimai ir seminarai, kuriuose susipažinsime su per laiką beiskeitumėmis kultūromis, diskutuosime mums aktualiomis temomis, susipažinsime su įvairiomis asmenybėmis ir ne tik! Savaitgalį praskaidrins įvairios užduotys, olimpiada, vaidinimai ir kiti aktyvūs užsiėmimai.

Susidomėjai? Tuomet griebk draugą ir atlėk pas mus!

Stovykla vyksta Vilniuje, Basanavičiaus g. 28

Pradžia: lapkričio 6d. 17 val.

Registracijos formą gali rasti čia

„Facebook“ įvykį rasi šičia

Jei turi klausimų rašyk: vilnius@zingsnis.lt

Stovyklos kaina (už maistą) yra 10eur. Stovyklos metu nakvosime VGTU Mechanikos fakulteto patalpose, todėl bus reikalingas miegmaišis bei čiužinys ar kilimėlis, šiltesni rūbai bei higienos priemonės.

Stovyklą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas.