Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Susitikimas su Obelių skyriumi – šilta ir neformalu

Susitikimas su Obelių skyriumi – šilta ir neformalu

Ankstyvą spalio 3 dienos rytą LKJBS „Žingsnis“  administracijos savanorės Dovilė ir Margarita atvyko į Obelius, kur įsikūręs vienas organizacijos padalinių. Merginas sutiko vyresnioji koordinatorė Neringa, su kuria prie karštos arbatos puodelio, merginos laukė Obelių skyriaus savanorių ir aptarė padalinio administracinius reikalus.

Jaunimas susirinko entuziastingai nusiteikęs. Dovilė ir Margarita su skyriaus nariais aptarė planuojamas skyriaus iniciatyvas, pristatė organizacijos naujienas. Kadangi ruošiamasi Nacionalinei skyrių konferencijai ir Visuotiniam narių suvažiavimui, vyksiantiems lapkričio 13-15 d., buvo diskutuojama vidinės bei išorinės kultūros temomis. Obelių skyriaus nariai noriai dalinosi savo nuomone bei pastebėjimais.

Jaunuoliai džiaugiasi neįprastai didelio populiarumo sulaukusia stovykla, kuri vyks lapkričio 6-8 d. Stovyklai ruoštis padėjo ir Dovilė su Margarita. Merginos buvo paprašytos mokymų apie darbą mažose grupelėse. Kaip pripažino skyriaus naujosios narės, vadovo vaidmuo, prasmė bei užduotys „Sniego gniūžtėje“ tapo aiškesni, o ir senbuviams buvo atsakyta į kurį laiką kamavusius klausimus. Mokymų metu Administracijos merginos pristatė naujų metodų, kuriuos iš karto išbandė su obeliečiais.

Štai taip praėjo LKJBS „Žingsnis“ administracijos atstovių viešnagė Obeliuose 2015 m.  Susitikimas buvo įdomus, naudingas ir smagus. Linkime šiam skyriui įspūdingos ketvirtosios jų stovyklos!

LKJBS „Žingsnis“ padalinių lankymą finansuoja Jaunimo reikalų departamentas.

20151003_133332