Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Pasiruošimas artėjančiai stovyklai

Pasiruošimas artėjančiai stovyklai

Ruduo jau beveik įpusėjo, o tai reiškia, kad jau ir stovykla po truputį artėja! Savaitgalius leidžiame produktyviai – „Sniego gniūžtės“ personalo vaidmenys ir jų funkcijos, blogybių medis, naujokų seminarai, tai tik dalis to, ką išmokome, ar kur pagilinome žinias.

Rugsėjo 18-19d. ne tik mūsų skyriaus savanoriai, tačiau ir Vilkaviškio „Sniego gniūžtės“ nariai, kurie prisijungė prie mūsų stovyklos organizavimo – Rugilė, Justė ir Tautvydas dalyvavo mokymuose skirtuose pasiruošimui prieš stovyklą. Apie „Sniego gniūžtės“ blogybių medį, personalo vaidmenis ir jų funkcijas pasakojo mūsų skyriaus savanorės Rita ir Beatričė. Mokymai buvo ne tik įdomūs ir įtraukiantys, tačiau taip pat ir savanoriai dalinosi savo stovyklų patirtimi. Vėliau pristatyti „namų darbus“ turėjo ir naujokai. Visi pasiruošė jiems įdomia ir aktualia tema mini seminarus. Kai kurie seminarai netgi kvietė pajudėti, pavyzdžiui – pasimokinti šiuolaikinio šokio judesių! Visi aptarę naujokų namų darbus, norėjome ir atsipalaiduoti – visi kartu stebėjome krepšinio varžybas ir palaikėme Lietuvos rinktinę!

 

Rugsėjo 25-26d. – antrąjį savaitgalį iš eilės, praleidome besimokydami naujų dalykų. Mus aplankė LKJBS „Žingsnio“ valdybos nariai Darius Stonys ir Violeta Papreckaitė. Kalbėjome apie naujienas „Žingsnyje“, aptarėme svarbius klausimus. Dalinomės savo mintimis, kokios pagalbos mūsų skyriui reikėtų iš administracijos ir valdybos, ir kaip visa tai būtų įmanoma realizuoti. Na, o mokymai buvo įtempti, tačiau be galo įdomūs. Didelį dėmesį skyrėme grupelių ir jų vadovų aptarimui ir diskusijomis, kalbėjome apie metodus, kokius galima pritaikyti vienoje ar kitoje situacijoje. Naujokų konspektai buvo ilgi, su daug pastabų, ką vertėtų prisiminti, o kuo pasidomėti labiau. Na, o senesnieji SG nariai pagilino savo žinias, ar dalinosi savo patirtimi su kuo teko susidurti būnant vadovu SG stovyklose. Tačiau ir mes turėjome namų darbą! Skyriaus jaunesnioji koordinatorė Vaida papasakojo ką nuveikėme iki šio laikotarpio pradedant praeitų metų rugsėju. Nuveikėme tikrai nemažai, tačiau ir stengėmės visur aktyviai dalyvauti!

Po tokio mokymų maratono tikrai esame pasiruošę kibti į darbus, ir esame pilni motyvacijos!

12009580_10153231767346588_4315356575194392935_n

 

Skyrių lankymą finansuoja Jaunimo reikalų departamentas – ačiū Jiems už tai!