Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

„Kartu mes galime viską!“ — praėjusių metų SG šūkis skamba ir šiemet

„Kartu mes galime viską!“ — praėjusių metų SG šūkis skamba ir šiemet

Šiais metais minime mums labai svarbią datą — prieš metus Paluknyje atgimė „Sniego Gniūžtė“. Ir štai, vėl po metų, aplankę dar nemažai stovyklų ir renginių svetur, pasisėmę patirties, susiradę bendražygių, vėl ridename „Gniūžtę“ savo gimtąjame mieste.

Laikui bėgant, mūsų laukė labai daug iššūkių. Susidūrėme su sunkumais, tačiau visą laiką mokėmės, mokėmės, mokėmės… Žinoma, tai darėme ne vieni. Labai dėkojame kitiems „Žingsnio“ skyriams. Savo „sąskaitoje“ turime Vilniaus Sniego Gniūžtes: „Mitai ir legendos“, „Offline“, organizavome „Snaigę“, prisidėjome prie Nacionalinės Sniego Gniūžtės (NSG), dalyvavome 2014 m. Skyrių konferencijoje. Visur kur bebūtume, sėmėmės patirties, ir šiemet, spalio 9-11 dienomis (lygiai po metų!) vėl susitikome Paluknyje.
Džiaugiamės, jog „SG: Wonderland“ metu sutikome nemažai kitų skyrių. Vien prie šios stovyklos organizavimo prisidėjo keturi(!) skyriai: Paluknio, Vilniaus, Trakų ir Klaipėdos. Taip pat mus aplankė ir Marijampolės, Panevėžio, Vilkaviškio skyrių gniūžtukai, bei to paties Klaipėdos skyriaus jaunieji vadovai. „Žinoma, jog jautėsi skirtingų skyrių skirtingi stiliai, tačiau to mes ir atvykome, pasimėgauti, jog kiekvienas skyrius veiklą atlieka truputėlį skirtingai, bet skleidžia tą pačią prevenciją, gerumą, artumą“ — mintimis dalinosi Klaipėdos skyriaus vyr. koordinatorius Žilvinas Vaišnoras. Stovyklos organizavimo tradicijos persipynė į vieną visumą, todėl ji tapo reikšminga ne vien Paluknio skyriaus nariams. Galbūt būtent dėl to, nemažai kam ši stovykla savo dalyvių, veiklų įvairove priminė Nacionalinę Sniego Gniūžtę.

10915338_928209370547555_642649587122404579_o

Stovyklos metu pasinėrėme į Stebuklų šalį, kuri žadėjo daug netikėtumų ir nuotykių. Penktadienio vakare sužinojome, kas yra „Sniego Gniūžtė“ ir LKJBS „Žingsnis“, gavome savitus švelnumo ir šilumos bei meilės užtaisus — švelniukus. Sužinojome, kaip stovykloje dera sveikintis, bei pakylėti smagios nuotaikos išskubėjome į  pirmąsias Mažąsias grupeles (MG). Kiek vėliau, vakare šokome nuotaikingus šokius, žaidėme žaidimus. Šeštadienį, atsikėlus, pabusti padėjo mankšta, toliau bendravome. „Visa diena buvo pilna veiklos, nuo mini olimpiados — per kurią turėjome atlikti neįprastas, bet labai smagias užduotis iki mini seminarų, kurie buvo pilni negirdėtos bei įdomios informacijos“ — atsiliepia Tautvydas. Toliau sekė rimtesnė programos dalis: „Turn Around“ ir „Everything“ dramos, įvairios gyvenimo istorijos. Susikaupę praleidome naktį žvakučių vakare, dainuodami, bendraudami, o paryčiais sugulėme miegoti. Ryte pabudę, likusį laiką kartu praleidome neliūdėdami,nors buvo ir ašarų. Rašėme vieni kitiems laiškučius, švelniavomės. 

Dėkojame visiems skyriams, prisidėjusiems prie šios stovyklos. Tikimės, jog kitais metais vėl organizuosime stovyklą kartu su kitais skyriais. Manome, jog taip smagiau ir šitaip visi kartu tobulėjame. 🙂