Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Vis dar gyvename NSG įspūdžiais!

Vis dar gyvename NSG įspūdžiais!

Nors už lango jau ruduo, tačiau ir mes – Marijampolės skyrius norime pasidalinti įspūdžiais patirtais šių metų Nacionalinėje „Sniego gniūžtės“ stovykloje! Apie stovyklą rašo mūsų skyriaus savanorė Viltė.

Rugpjūčio 7-9 d. dalyvavau Nacionalinėje „Sniego gniūžtės“ stovykloje. Nors iki Panevėžio gana tolimas kelias, tai nesutrukdė man ir dar kelioms SG narėms sudalyvauti šioje stovykloje. Apie stovyklą sužinojau iš Marijampolės skyriaus koordinatorės Vaidos. Gavusi šį pasiūlymą net nedvejodama sutikau dalyvauti! Stovyklos labai laukiau. Tai man buvo trečioji SG stovykla. Važiavau į ją norėdama net tik puikiai praleisti savaitgalį, susirasti naujų draugų, bet ir tikėdamasi įgauti naujos patirties, pasisemti naujų idėjų, bei palyginti Marijampolės ir kitų skyrių organizuojamas stovyklas. Taigi rugpjūčio 7 d. anksti ryte išskubėjome į autobusų stotį ir prasidėjo mūsų taip laukta kelionė į N‘SG. Atvykusios į Panevėžio autobusų stotį buvome nuvežtos į „Trimito“ stovyklavietę, kur vyko stovykla. Po neilgai trukusios registracijos, mums buvo aprodyti kambariai. Juose ilgai neužsibuvome, nes netrukus laukė pirmas bendras užsiėmimas. Mus supažindino su stovyklos taisyklėmis, programa ir kas yra „Sniego gniūžtė“ bei LKJBS „Žingsnis“. Tada buvome suskirstyti į grupeles, kuriose žaidėme susipažinimo žaidimus ir labai šiltai bendravome. Bet tuo pirmasis vakaras nesibaigė. Vėliau mūsų laukė žaidimas „Knygnešiai“. Šis žaidimas buvo ne tik labai įtraukiantis bei įdomus, bet ir sutvirtino mūsų grupelės tarpusavio ryšius, nes visi kartu turėjome veikti išvien, kaip tikra komanda! Kita diena prasidėjo nuo nuotaikingos rytinės mankštos. Smagiai pasportavę ir pasistiprinę skaniais pusryčiais, rinkomės į mažas grupeles, tada buvo bendras užsiėmimas, po jo laukė trys seminarai: socialinis – „Lyčių stereotipai“, prevencinis – apie problemas, su kuriomis susiduria girtuokliaujančių tėvų šeimos, ir pramoginis – masažų seminaras. Vėliau sekė olimpiada, kurioje teko pademonstruoti savo fizinius ir netgi protinius sugebėjimus. Paskui visi buvo kviečiami į vandens mūšį. Tikras smagumėlis karštą vasaros dieną! Atsigavome po olimpiados ir įgijome šaunių įspūdžių. Vakare vyko susikaupimo vakaras, kuris buvo tiesiog stebuklingas. Sėdėdami ratu, jaukioje žvakių šviesioje visi kartu dalinomės savo įspūdžiais ir mintimis. Vėliau stebėjome Lifehouse spektaklį. Programa užsibaigė daina. Visi draugiškai pabendravę vakare keliavome miegoti. Trečiąją –paskutiniąją dieną buvo iš tiesų sunku su visais išsiskirti, tačiau tikiu, jog susitiksime dar ne vieną kartą!

Man ši stovykla paliko tikrai labai didelį įspūdį. Jos dėka sutikau ne tik labai daug draugiškų žmonių, bet ir įgavau patirties, motyvacijos, naujų idėjų, kurias galėsiu pritaikyti mūsų skyriaus organizuojamose stovyklose.

11863283_950664801671350_3946076174631898090_n