Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

„Sniego gniūžtė“ pavasaris’15 Marijampolėje!

„Sniego gniūžtė“ pavasaris’15 Marijampolėje!

Sniego gniūžte, kaip laikais?!

Taip taip taip! Sniego gniūžtė po labai gilaus žiemos miego jau atidunda!
Turbūt daugelis jau buvo palaidoję savo svajones apie „Sniego gniūžtės“ stovyklą, tačiau norim  nudžiuginti ir pranešam, kad Jūsų laukiam jau gegužės 8-10 dienomis.
Tad traukit savo uždulkėjusius miegmaišius, daužykite kiaules taupykles, kraukitės lagaminus, bėkit pranešt savo draugams ir pasikrovę energijos ir geros nuotaikos atskubėkit pas mus!

„Sniego gniūžtė“– tai jaunimo programa, kuri daugiausia dėmesio skiria prevencijai ir tiki, kad kiekvienas iš mūsų gali priimti teisingus sprendimus.Be to, ji padeda ugdyti bendravimo, vadovavimo įgūdžius bei skatina linksmintis be svaigalų . Tai ypač aktualu šių dienų jaunimui. „Sniego gniūžtės” programą planuoja ir įgyvendina patys paaugliai. Jiems daug lengviau sukurti bendraamžiams malonią aplinką, kuri nėra nuobodi ir kartu skatina nevartoti svaigalų. Todėl jaunimas yra svarbiausias SG „veikėjas”.

Kur? Kaip? Kiek? Atsakysime vėliau. Sekite naujienas!

 

El.p. marijampoles.sg@gmail.com

 

10624708_10152505431546588_8414347268593941973_n