Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Protų mūšis „Auksinė Gniūžtė“!!!

Protų mūšis „Auksinė Gniūžtė“!!!

Vasario 25d. Marijampolės „Sniego gniūžtės“ skyrius kvietė visus į „Raudonąjį Šanchajų“, kuriame buvo galima sudalyvauti protmūšyje! Tai buvo pirmas, tokio pobūdžio M‘SG organizuojamas renginys, kuris abejingų nepaliko.

Iš viso dalyvavo 8 komandos. O po įnirtingų proto kovų, šį vakarą įrodė, jog geriausieji – „Reiverių“ komandos nariai! Antrą vietą užėmė „Vilkyškių sūreliai“, o trečiąją – „Antiputinas“! Visos komandos namo parsinešė pilną maišą skanumynų, kuriuos dovanojo UAB „Mantinga“. Pirmosios vietos nugalėtojai laimėjo galimybę linksmai praleisti popietę „Tarzanijoje“, antros vietos nugalėtojai – fotosesiją, kurią dovanojo Aistė Biskytė. Na, o trečios – bilietus į kino teatrą „Spindulys“!

Tai buvo pagrindiniai prizai, tačiau, kol taškus sumavo komisija, mūsų skyriaus koordinatorė Violeta uždavė nemažai klausimų, apie mūsų organizaciją, skyriaus veiklą ir teisingai atsakiusieji gavo mūsų rėmėjų „CoffeeHill“ kuponą nemokamai kavai! Kokie šaunūs prizai, dėl kurių galime dėkoti rėmėjams. Na, ir vis dėl to, buvo verta pasistengti? Dėkojame visiems dalyvavusiems, tikimės, jog protmūšis patiko. Iki susitikimo! M‘SG komanda 🙂

Rėmėjai: „Tarzanija“, „Raudonasis Šanchajus“, „Mantinga“, „CoffeeHill“, kino teatras „Spindulys“, Aistė Biskytė, Žilvinos Urbonavičienės įmonė.

 

Renginio nuotraukas galite rasti ČIA.