Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Kviečiame į „Sniego gniūžtės“ stovyklą

Kviečiame į „Sniego gniūžtės“ stovyklą

Ei, jaunuoli!

Ar jau atsibudai iš žiemos miego?

Ar žinai, kad pasaulyje egzistuoja ne tik nuobodūs mokslai bei mokyklos rutina, bet ir slepiasi įspūdingi mitologiniai personažai?
Jei nori pasinerti į nevaržomų nuotykių pasaulį, turime pasiūlymą kaip tik Tau!

Kovo 20-22 dienomis kviečiame į „Sniego gniūžtės“ stovyklą „Mitai ir legendos“ 14-19 metų moksleiviams, kur kartu atskleisime šio žemyno paslaptis. Ar tiesa, kad V.Kudirkos aikštę globojantis baltas angelas – tai eiklusis Hermis? Ar tikrai saulei tekant prie karaliaus Mindaugo tilto galima pamatyti atplaukusią Užupio undinę? Kviečiame patiems patirti tai, kas aprašyta tik seniausiuose pasaulio raštuose.

„Sniego gniūžtė“ – tai trijų dienų stovykla, paremta neformaliuoju ugdymu ir principu „jaunimas – jaunimui“. Nauji draugai, olimpiados, viktorinos ir kiti užsiėmimai, kurių metu lavinsime kūrybiškumą, bendravimo ir lyderystės įgūdžius. Bei, žinoma, kartu linksmai praleisime savaitgalį!

Stovykla vyks Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje [žemėlapyje – http://goo.gl/Vfo56y]. Dalyvių registracija pradedama kovo 20 d. 17 val. Kartu sukursime pačią įsimintiniausią mitologinę kelionę. Iki susitikimo!

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ.
Registruotis šioje formoje – http://goo.gl/forms/aOr8FoIPUE. Vietų skaičius ribotas.

Ar būsi mūza, ar tapsi titanu? Svarbiausia, atsinešk miegmaišį, šiltą ir patogią aprangą bei gerą nuotaiką.

Auka už maistą – 10 Eur.
Socialiai remtiniems vaikams stovykla nemokama.

Svarbu! Stovyklos metu alkoholio, tabako, energetinių gėrimų ir kitų kenksmingų medžiagų vartojimas griežtai draudžiamas.

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/LKJBS.Zingsnis.Vilniaus.Skyrius
El. paštu: stovykla@zingsnis.lt
Telefonu: +370 630 99 361
o taip pat – ask.fm/LKJBSZingsnisVilniausSkyrius

Šilti linkėjimai,

LKJBS „Žingsnis“ Vilniaus skyrius

 

uik(2)