Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Žingsniečiai Šeimadienyje

Žingsniečiai Šeimadienyje

Šį šeštadienį su visu skyriumi patraukėme į LITEXPO vykusį „Šeimadienį“. Smagiai leidome laiką, dirbome su vaikais, o atlikę visus darbus, klausėmės gyvos muzikos. Savo įspūdžiais dalinasi ten savanoriavę žingsniečiai.

„Stebėjau ir ėmiau pavyzdį kaip žmonės susitvarko su tikrai dideliais dalyvių srautais, o ypač, kad tai buvo maži vaikai. Tą padaryti buvo sudėtinga, tačiau su tuo buvo susitvarkyta. Pritaikėme „Sniego Gniūžtės“ metodus nepaisant to, jog mūsų grupės narių skaičius tikrai buvo per didelis. Prižiūrėjome maždaug apie 20 vaikų vienu metu. Džiaugiuosi, jog galėjome įgyti tokios patirties, kuri mums bus naudinga ateityje“,— dalinasi savo mintimis skyriaus narė Svetlana.

„Labai džiaugiuosi sudalyvavusi ir  prisidėjusi prie šio renginio. Buvo malonu kiekvieno vaiko veide matyti šypseną, girdėti praeivių gražius žodžius ir jausti nuostabias, skleidžiamas emocijas“,— atsiliepia Gabrielė L.

Tai yra naudinga patirtis mums,  nes išmokome suprasti vaikus, kai jų yra ne vienas ir ne du, o daugiau nei dvidešimt, tai — puiki patirtis norint organizuoti „Snaigiukes“ ar kitus renginius mažiesiems.  Dar vienas linksmai ir naudingai praleistas šeštadienis, didesnis pasitikėjimas savimi, bendravimas ne tik bendraamžių tarpe, o ten, kur esi pavyzdys. Tik susitikęs su vaikais  gali suprasti, ar tau jie patinka, ar tikrai gali su jais dirbti. Yra keli vaikai, kurie su manimi buvo vos dvi valandas, tačiau jie mane prisimins dar ilgai ir, žinoma, aš jų irgi nepamiršiu. Dvi mergaitės man nupynė apyrankę, kurią žadu nešioti dar ilgai“,— pasakoja Agnė.

Nors ir pavargę, bet namo grįžome laimingi. Laukiame kitos progos vėl prisidėti prie gerų darbų. 🙂