Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

LKJBS „Žingsnis“ Visuotinis suvažiavimas ir Skyrių konferencija

LKJBS „Žingsnis“ Visuotinis suvažiavimas ir Skyrių konferencija

Lapkričio 7-9 d. buvo darbingos visam LKJBS „Žingsniui“ – vyko du bene svarbiausi organizacijos renginiai: Visuotinis suvažiavimas ir Skyrių konferencija.

Pirmasis renginys – Visuotinis suvažiavimas – prasidėjo ankstyvą penktadienio popietę Vilniaus miesto savivaldybėje. Čia susirinkusiems skyrių delegatams buvo pristatytos Pirmininko, Valdybos ir Revizijos komisijos metinės darbų ataskaitos, patvirtinti organizacijos įstatų pakeitimai. Suvažiavimo metu svarstytas Vidinės ir išorinės kultūros dokumento projektas, kurio tikslas apibrėžti LKJBS „Žingsnis“ narių teises, atsakomybes, organizacijai priimtinas etikos normas.

Po ilgų Suvažiavimo darbų visi pasistiprino ir grįžo svarstyti paskutiniųjų dienotvarkėje esančių klausimų. Dabar galimybė pasisakyti buvo suteikta kandidatams į Valdybą ir Revizijos komisiją. O išgirdus balsavimo rezultatus – jų neaplenkė šypsena. Naujosios Valdybos narės – Violeta Papreskaitė ir Rasa Jakutytė – aktyvios ir ambicingos žingsnietės, trejus metus savanoriaujančios organizacijoje, trykšta noru realizuoti ilgai brandintas idėjas ir viešinti „Žingsnio“ vardą. Mantas Vaičiulis – gniūžtiečiams geriau žinomas kaip Šiaulių „Lieporių“ skyriaus jaunesnysis koordinatorius – papildė Revizijos komisijos narių gretas. Atsakingumu pasižymintis jaunuolis siekia teigiamų pokyčių organizacijoje. Džiugu matyti komandą, kuri veikia visų narių gerovės vardan ir juda bendro tikslo link.

Artėjant vakarui atstovai iš LKJBS „Žingsnis“ skyrių, Valdybos bei Revizijos komisijos nariai keliavo į Vilniaus rajone esančio Čekoniškių kaimo turizmo sodybą „Villa Top“, kur visą savaitgalį leido Skyrių konferencijoje. Šeštadienį iš ryto visi kibo į darbus. Konferencijos dalyviai pristatė atstovaujamus skyrius, dalijosi sėkmės istorijomis, mokėsi lėšų pritraukimo, viešinimo bei strategijos kūrimo peripetijų.

Savaitgalį praskaidrino praktiniai užsiėmimai bei neformalus tarpusavio bendravimas. Pasiskirstę į dvi grupes žinsgniečiai ruošė „Turn around“ pasirodymą, kurio metu susidūrė su skyrių kultūriniais skirtumais ir ypatybėmis: tas pats vaidmuo – skirtingi variantai. Vakarais ir pertraukėlėlių metu visi jaukiai šnekučiavosi, žaidė stalo žaidimus, grojo gitara ir šoko vadinamuosius „Just dance“ šokius. Tai buvo ne tik darbingas susitikimas, bet ir galimybė pasidalinti skirtinga patirtimi, pamatyti senus draugus. Tikimės, kad sėkmingai panaudosite įgytas žinias ir patirtį įgyvendindami veržlias ir jaunatviškas idėjas!

Dėkojame visiems LKJBS „Žingsnis“ Visuotinio suvažiavimo ir Skyrių konferencijos dalyviams bei svečiams: Rasai Jančiauskaitei – LKJBS „Žingsnis“ Alumni ir buvusiai organizacijos pirminkei, Laurai Prievelytei – Lietuvos jaunimo oranizacijų sąjungos biuro narei, Karolinai Auglytei – Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ ir Jaunimo organizacijos DARBAS valdybos narei, gausiai Lietuvos medicinos studentų asociacijos komandai.

Šiuos renginius finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinių reikalų ir darbo ministerijos.

 

Daugiau akimirkų iš LKJBS „Žingsnis“ Visuotinio suvažiavimo ir Skyrių konferencijos rasite čia.

 

LKJBS „Žingsnis“ Visuotinis suvažiavimas ir Skyrių konferencija IMG_5779IMG_5781

IMG_5789

2014-11-07 18.02.19

2014-11-08 14.36.32

2014-11-08 10.05.532014-11-09 13.32.01 - Copy