Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Keliaujam po šiaurės Lietuvą

Keliaujam po šiaurės Lietuvą

Spalio 3-5 dienomis trys LKJBS „Žingsnis“ administracijos nariai lankėsi šiaurės Lietuvoje. Šį sykį į kelionę išsiruošė „Žinsgnio“ pirmininkas Laurynas Ginkus bei vidinių ryšių koordinatorės: Rasa Jakutytė ir Dovilė Zolbaitė, kurie susitiko su Kriukų, Žagarės ir Balsų skyrių nariais.

Gražią ir saulėtą penktadienio popietę Dovilę ir Rasą pasitiko Kriukų skyriaus žingsniečiai. Susitikimo metu buvo pristatyti „Žingsnio“ plėtojami projektai ir ateities planai. Kriukų skyriaus nariai pasidalino rezultatais, kuriuos pasiekė nuo 2000-ųjų metų – skyriaus įkūrimo. Gniūžtiečiai vykdo įvairias veiklas, į kurias aktyviai įsitraukia ir mokyklos bendruomenė. Šiuo metu Kriukų „Sniego gniūžtės“ skyrius planuoja stovyklą, tad linkime jiems sėkmės!

Jau kitą rytą prie Dovilės ir Rasos prisijungė Laurynas, kurie kartu išsiruošė į susitikimą su Žagarės skyriaus nariais. Viešnagės metu jaunuoliai aptarė skyriaus ateities planus ir vedė „Sniego gniūžtės“ programos įvadinius mokymus, po kurių skyriaus kooradinatorius Dominykas dalinosi mintimis: „Man buvo smagu matyti, kaip į šiuos mokymus įsitraukė ir naujieji nariai. Manau, ne vienas atras save šioje savanoriškoje veikloje.“ Jam pritarė ir Mantvydas: „Po mokymų kalbėjau su daugeliu ten buvusių naujokų. Visi dega noru, daryti tai, kuo mes jau ilgą laiką užsiimame.“ Bebūnant Žagarėje vystyta skyriaus neformalių susitikimų idėja. Jų metu nariai galėtų geriau pažinti vieni kitus bei linksmai praleisti laiką. Žagarės „Sniego gniūžtės“ skyrius balandžio mėnesį planuoja sveikatingumo konferenciją, kuria siekia skatinti bendraamžių sąmoningumą, pasirenkant aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Smagu matyti, kad „Sniego gniūžtės“ programoje jaunuoliai atranda daugiau nei tik stovyklas.

Sekmadienį trys žingsniečiai patraukė Balsių skyriaus link, kur juos džiaugsmingai sutiko būrys jaunuolių. Pradžioje skyriaus nariai dalyvavę Nacionalinėje „Sniego gniūžtės“ stovykloje pasidalino šiltais prisiminimais ir paskatino draugus kitais metais taip pat ten nuvykti. Šiuo metu balsiečiai organizuoja „Sniego gniūžtės“ stovyklą, kuri vyks jau spalio pabaigoje. Po susitikimo Balsių skyriaus narė Žavinta džiaugėsi „Sekmadienis buvo įspūdingas. Nors dauguma tingėjome anksti keltis, bet buvo verta. Iš pradžių bijojau būgi vadove „Sniego gniūžtės“ metu, bet išgirdusi mokymų medžiagą supratau, kad noriu to.“ Administracijos komanda tikisi, kad įgytos žinios balsiečiams pravers artėjančios stovyklos metu!

Skyrių lankymas eina į pabaigą ir jau lapkričio pradžioje visi „Žingsnio“ skyriai yra kviečiami dalyvauti Visuotiniame susirinkime ir „Sniego gniūžtės“ skyrių konferencijoje. Čia visi galės vėl susitikti ir aptarti svarbius organizacijos klausimus. Iki pasimatymo!

unnamedCAM02339

10383040_754537154617450_5111957003409868972_nIMAG0603

IMAG0605IMAG0601

IMAG0615DSC06551

DSC06583DSC06607

IMAG0634