Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

„Sniego gniūžtė“ rieda Lenkijoje

„Sniego gniūžtė“ rieda Lenkijoje

Džiaugiamės, kad ne tik žingsniečiai, bet ir mūsų draugai Lenkijoje kasmet ridena „Sniego gniūžtę“. Šiais metais Lenkijos stovykla Siamoszyce miestelyje sulaukė pastiprinimo iš Lietuvos. Tris dienas kartu su lenkų savanoriais dirbo ir žingsnietis Žilvinas.

„Ankstyvą rugpjūčio 15 dienos rytą Lenkijoje mane pasitiko „Sniego gniūžtės“ stovyklos koordinatorius“,– šypsodamasis pasakoja Žilvinas. Stovyklavietėje su šiltais pusryčiais jį pasveikino visa komanda, kuri kartu bendraus ateinančiomis dienomis. Vadovams vos spėjus pasiruošti, iš įvairių Lenkijos kampelių atvyko dalyviai.

Didelę stovyklos dalį užėmė kruopščiai ruošti bendri užsiėmimai. „Dienotvarkė buvo įtempta: po vienos veiklos sekė kita ir taip iki pat nakties“,– įspūdžiais dalinosi Žilvinas. „Gniūžtės“ metu dalyviai mokėsi laiko planavimo, komandinio darbo peripetijų, lavino kūrybingumą. Vadovai ir svečiai vedė seminarus apie žalą, kurią daro tabakas, alkoholis ir kitos psichoaktyviosios medžiagos. „Šie pasakojimai ne tik sutelkė dalyvių dėmesį, bet ir paskatino juos susimąstyti“,– pastebėjo Žilvinas.

Nors visą savaitgalį oras buvo apniukęs, tačiau tai negadino gražių emocijų. Baigiantis „Sniego Gniūžtės“ stovyklai pavargusių dalyvių akys spindėjo nuoširdžiu džiaugsmu. Šaunu, kad tiek daug jaunuolių tapo šios nepakartojamos „Sniego Gniūžtės“ dalimi!

Lenkijoje vykstančias „Sniego gniūžtes“ jau nuo 2002-ųjų kiekvienais metais padeda ridenti Lietuvos savanoriai-gniūžtiečiai. Tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas ir įgyti naujos patirties. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas nenutrūks ir artimiausiais metais sulauksime pastiprinimo ir Lietuvoje!