Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Prasidėjo rudens skyrių lankymas

Prasidėjo rudens skyrių lankymas

Atėjus rudens sezonui, tęsiame dar pavasarį pradėtą LKJBS „Žingsnio“ skyrių lankymo turą. Jo tikslas – skatinti organizacijos administracijos, valdybos ir padalinių bendradarbiavimą. Taip pat siekiama dalintis gerąja patirtimi bei organizacijoje vykstančiomis naujovėmis.

Praeitą savaitgalį (rugsėjo 19-21 d.) „Žingsnio“ administracija išsiruošė į keturis Lietuvos miestus: Ariogalą, Marijampolę, Vilkaviškį ir Tauragę.

Penktadienio kelionę pradėjo „Žingsnio“ pirmininkas Laurynas Ginkus ir administracijos vidinių ryšių koordinatorė Dovilė Zolbaitė. Popiet jiedu atvyko į Ariogalos miestelį, kur buvo jaukiai sutikti. Čia pristatė organizacijos vykdomas veiklas ir projektus, į kuriuos kvietė aktyviai įsijungti skyriaus narius.

Nors Ariogalos „Sniego gniūžtės“ skyrius įsikūrė dar visai neseniai, bet jau turi kuo pasididžiuoti. Jaunuoliai džiaugėsi šiais metais organizuota savo pirmąją „Sniego gniūžtės“ stovykla, visiems dalyviams palikusia didžiulį įspūdį. Žinoma, gniūžtiečiai prisiminė ir „Operation: Snowball“ pavasarį organizuotą tarptautinį kenksmingų medžiagų prevencijos filmukų konkursą. Sudalyvavęs konkurse, Ariogalos skyrius užėmė prizinę vietą. Tokiomis nuotaikomis Dovilė ir Laurynas atsisveikino su Ariogalos miestelio žingsniečiais ir pajudėjo į Kauną, kur išsiskyrė jų keliai. Dovilė pasuko Marijampolės link, o Laurynas grįžo į Vilnių ir kitos dienos ryte kartu su LKJBS „Žingsnio“ Valdybos nariu Dariumi Stoniu vyko į jaunimo nevyriausybinių organizacijų (JNVO) veiklos stiprinimo sistemos susitikimą, kurį rengė Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Jau šeštadienį Dovilė ir prie jos prisijungusi Valdybos narė Margarita Krankalytė susitiko su Marijampolės „Sniego gniūžtės“ skyriaus nariais. Žingsniečiai kartu aptarė skyriuje įvykusius pokyčius ir ateities planus. Marijampolės skyriuje šiuo metu keičiasi koordinatoriai, pradėtas mokyklų lankymas ir savanoriai ruošiasi artėjančiai „Sniego gniūžtės“ stovyklai. Dovilė ir Margarita buvo nustebintos narių aktyvumu – marijampoliečiai dalyvauja įvairiuose renginiuose tiek savo, tiek kituose miestuose bei užsienio šalyse.

Pabaigusios susitikimą su Mariampolės skyriaus nariais, abi žingsnietės pajudėjo Vilkaviškio link. Sutiktos besišypsančių Vilkaviškio skyriaus narių, Dovilė ir Margarita jaukiai pabendravo su jaunuoliais. Papasakojus LKJBS „Žingsnio“ naujienas, nariai prašneko apie savo lūkesčius, svajojo, ką būtų galima pasiekti drauge. Vilkaviškio žingsniečiai nustebo supratę, kad didelė dalis jų troškimų yra lengvai įgyvendinami. Tikimės, kad suteiktos rekomendacijos ir skyriaus narių ryžtas padės toliau veikti Vilkaviškio „Sniego gniūžtės“ skyriui.

Išaušus ankstyvam sekmadienio rytui, merginų kelionė tęsėsi į paskutinį tą savaitgalį lankomą skyrių – Tauragę. Savanoriai merginas sutiko su skanėstais ir šilta arbata. Jaukiai besišnekučiuodami jie aptarė svarbius klausimus, o taip pat ir skyriaus stipriąsias bei silpnąsias puses. Pasidalijusios gerąja patirtimi su keturiais skyriais, Dovilė ir Margarita patraukė į Vilnių.

Šį rudenį LKJBS „Žingsnis“ planuoja aplankyti bent dvylika Lietuvoje veikiančių padalinių. Lankymo metu bus ne tik dalijamasi organizacijos ir skyriaus naujienomis, bet ir vedami gniūžtiečiams reikalingi mokymai. Džiaugiamės matydami tiek daug aktyvių jaunuolių, kurie kartu ridena didžiulę „Sniego gniūžtę“ Lietuvoje.

SAM_2075SAM_2125SAM_2127SAM_2137SAM_2143SAM_2161SAM_2196SAM_2204