Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Vilniaus „Sniego gniūžtės“ skyrius kviečia!

Vilniaus „Sniego gniūžtės“ skyrius kviečia!

Esi 14-29 metų jaunuolis, trykštantis energija? Nori aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką? Tuomet laukiame Tavęs!

Mes – Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“ Vilniaus skyriaus savanoriai. Jau septyniolika metų vykdome tarptautinę „Sniego gniūžtės“ programą, paremtą neformaliu ugdymu ir „jaunimas – jaunimui“ principu.

Programa orientuota į jaunuolių saviraiškos, lyderystės ir komandinio darbo įgūdžių lavinimą, aktyvų ir sveiką laisvalaikio praleidimo būdą. Organizuojame stovyklas, tęstinius renginius, mokymus, neformalius užsiėmimus. Aktyviai dalyvaujame seminaruose ir kitų jaunimo organizacijų iniciatyvose. Prie to gali prisidėti ir Tu!

Po darbų mėgstame kvapnią arbatą, jaukius pašnekesius. Organizuojame ir neformalius susitikimus, kurių metu žiūrime filmus, žaidžiame stalo ir lauko žaidimus, keliaujame ar tiesiog leidžiamės su rogutėmis nuo aukšto kalno – čia smagiam laisvalaikiui visada surasi bendraminčių. Ir tai dar ne viskas!

Jau šį antradienį kviečiame susipažinti, sužinoti daugiau apie vykdomas veiklas ir galimybes.

Renkamės rugsėjo 23 d. 17 val., Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamis“ (Antakalnio g. 84 a.). Susidomėjai? Prisijunk!

Nori gauti daugiau informacijos, gali nespėti atvykti, o galbūt planuoji prisijungti vėliau? Susisiek! Iki pasimatymo!

Mūsų kontaktai:

Mob. tel. 867321280 (Lina)

El. paštas: vilnius@zingsnis.lt

Akimirkas iš skyriaus gyvenimo gali rasti čia: https://zingsnis.lt/skyriai/vilniaus-skyrius/