Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Nacionalinė stovykla 2014 artėja!

Nacionalinė stovykla 2014 artėja!

Šiais metais, pagaliau, sulauksime Nacionalinės stovyklos. Nors „Sniego gniūžtė“ atriedės tik rugpjūčio 15-17 dienomis, organizacijos administracija pluša jau keletą mėnesių. O prieš keletą savaičių į darbus įsijungė ir LKJBS „Žingsnis“ padaliniai.

Organizacijos valdybos sprendimu buvo priimta nauja strategija dėl „Sniego gniūžtės“ programos. Gegužės- birželio mėnesiais šios programos laimėjo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – NTAKD) ir Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – SAM) skelbtus konkursus! NTAKD paramos susilaukusi prevencinė programa „Žingsnis į priekį: Nacionalinė Sniego gniūžtė 2014“ skirta Nacionalinės stovyklos organizavimui ir įgyvendinimui; SAM finansuotas „Žingsnis į priekį: Nacionalinė Sniego gniūžtė 2014“ skirtas jaunimo lyderių mokymams prieš stovyklą bei renginiams organizacijos padaliniuose.

Projektams įgyvendinti buvo suburta Administracijos darbo grupė. Su skyrių koordinatorių pagalba, praėjusią savaitę buvo atrinkti savanoriai-jaunimo lyderiai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Taip pat jau pradėta dalyvių registracija* į nacionalinę stovyklą, kuri rugpjūčio 15-17 dienomis vyks Panevėžio rajone.

Taigi, LKJBS „Žingsnis“ komanda net ir vasarą lipdo „Sniego gniūžtę“. Degame nekantrumu, gyvename gražiomis viltimis ir dėkojame Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui bei Sveikatos apsaugos ministerijai!

 

 

*daugiau informacijos el. paštu stovykla@zingsnis.lt