Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Prasidėjo skyrių lankymo turas!

Prasidėjo skyrių lankymo turas!

Skyrių lankymas

Ankstyvą gegužės 1-osios rytą trys žingsniečiai, susitikę traukinių stotyje, susėdo į vieną kupė ir pajudėjo lietuviško pajūrio link.

Šį kartą aplankyti skyrių išsiruošė Žingsnio pirmininkas Laurynas, valdybos narys Darius bei administracijos vidinių ryšių koordinatorė Dovilė. Per 2 dienas susitarėme susitikti su 4 skyriais, gyvai pakalbėti su skyrių nariais, pasidžiaugti jų stiprybėmis bei aptarti tolimesnius ateities planus.

Pirmasis aplankytas skyrius – Palangos. Į šį susitikimą su palangiškiais kartu atvyko ir keli Kretingos skyriaus nariai. Susėdę jaukiame kambaryje, susipažinome vieni su kitais. Bandėme savo patirtį suskaičiuoti stovyklomis bei prisiminėme kelis faktus apie LKJBS „Žingsnį“. Tuomet Darius su Laurynu pristatė Žingsnio valdybos darbus nuveiktus per pusmetį, taip pat – artimiausius planus bei idėjas. Džiaugėmės išgirdę nemažai klausimų ir pasiūlymų dėl tolimesnių veiklų. Buvo ypač smagu padiskutuoti, kaip kiekvienas skyrius galėtų prisidėti prie organizacijos stiprinimo ir kokią Žingsnio viziją mato po penkerių metų.

Pasigrožėjus apylinkėmis nuo Birutės kalno ir pasivaikščiojus pajūriu, jau kitą rytą Žingsnio atstovai leidosi pėsčiomis keliauti iki Vydmantų. Jau seniai laukėmė susitikimo su Vydmantų skyriumi. Buvo be galo smagu, kad į susitikimą, vykusį penktadienį po pamokų, susirinko daug šaunaus jaunimo. Iš pradžių gal šiek tiek kuklinosi, tačiau vėliau įsidrąsino ir reiškė nuomonę apie sunkumus, su kuriais susiduria skyriaus veiklose. Dar kartelį įsitikinome, kad didžiausi sunkumai skyriuose yra panašūs. Vadinasi, mums bus lengviau padėti visiems skyriams, nes jau numatome, ką reikia spręsti. Iškart po šio susitikimo išskubėjome į Klaipėdą, kur po truputį jau rinkosi jaunuoliai.

Atvykusius į DJPC svečius šiltai pasitiko Klaipėdos skyriaus nariai. Susipažinę artimiau ir suskaičiavę visas vykdytas stovyklas, kalbėjomės apie dabartines ir ateities veiklas. Klaipėdiečiai buvo parengę pristatymą apie savo skyriaus nuveiktus darbus. Džiugu, kad skyrius turi tiek daug sėkmingų veiklų, nuo stovyklų iki žygių! Tai dar ne viskas – laisvalaikiu jie mėgsta šokti. Tuo, prisijungdami prie kelių šokių, spėjo įsitikinti ir patys svečiai.

Įdomiai ir linksmai praleidę vakarą su klaipėdiečiais, jau kitą dieną išvykome namo. Kelionė traukiniu neatrodė tokia ilga: dalinomės daugybę įspūdžių iš pajūrio. Siekiame stipraus Žingsnio valdybos ryšio su skyriais, kuris padėtų organizacijai glaudžiai ir sėkmingai vystytis. Šis kasmetinis turas po skyrius jau tampa sėkminga Žingsnio tradicija. Laukiame kitų susitikimų!