Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Plečiamės!

Plečiamės!

Saulėtą šių metų gegužės 22 dieną du žingsniečiai Laurynas Ginkus ir Rasa Jakutytė lankėsi Alytuje, kur „Putinų“ gimnazijos moksleiviams pristatė „Žingsnį“ ir „Sniego gniūžtės“ programą. Susidomėjimą „Žingsnio“ veiklomis ir galimybę įsteigti naują skyrių mokykla buvo išsakiusi jau prieš kurį laiką. Todėl buvo labai smagu susitikti ir bendrauti gyvai.

Lankantis Alytaus „Putinų“ gimnazijoje žingsniečiai buvo sutikti labai jaukiai. Susipažinus su alytiškiais buvo sužinota, kur jie norėtų atostogauti vasarą. Keli iš jų pasisakė, kad mielai atostogautų kaime Lietuvoje, tačiau dauguma norėtų išvykti svetur į Karibus, Braziliją, Didž. Britaniją ir kitus regionus.

Taigi, po šio vasariško susipažinimo žingsniečiai toliau tęsė bendravimą su moksleiviais ir „Putinų“ gimnazijos socialine pedagoge Rimtaute. Čia ne kartą buvo pabrėžta savanorystės teikiama nauda, pateikiami asmeniniai pavyzdžiai, kaip dalyvavimas „Žingsnio“ veikloje padeda ugdytyti ne tik saviraišką, bet ir įgyti kompetencijų būtinų tolesnėms veikloms. Pristatymo dalyvius pažadėjome pakviesti sudalyvauti artimiausiose „Sniego gniūžtės“ stovyklose ir susipažinti su tuo, kas buvo pristatyta praktiškai.

Po šios veiklos pasivaišinome arbata ir patraukėme į lauką pasigrožėti pažintinių veiklų diena ir vykstančiais mokyklos moksleivių pasirodymais. Pasiklausius mokyklos „Chorų karų“ patraukėmė stoties link ir jau greitai keliavome namo.

Džiaugiamės šiuo susitikimu ir tikimės, kad tai tik gražaus bendravimo pradžia. O ateityje galėsime matyti ir dar vieną Sniego gniūžtės skyrių.