Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Kai mokytis per atostogas – smagu

Kai mokytis per atostogas – smagu

Prieš Velykas dauguma Lietuvos moksleivių ir studentų mėgavosi atostogų malonumais ir šiltu oru. O štai žingsniečiai laisvą laiką nuo pamokų ir namų darbų išnaudojo ne tik miegui iki pietų bei susitikimams su draugais, bet ir darbui siekiant padidinti savo gretas. Administracijos ausis pasiekė atgarsiai net iš trijų skyrių!

Balandžio 16 dieną įvyko jungtiniai Vilniaus ir Paluknio skyrių mokymai. Į mus priėmusio Lietuvos Edukologijos universiteto patalpas sugužėjo nemažas būrys merginų – penkios paluknietės ir dvi vilnietės. Tai buvo baziniai Sniego Gniūžtės mokymai. Juose dalyviai sužinojo SG struktūrą, grupelių vedimo principus, bei personalo pareigas. Dalyviai buvo labai susidomėję viskuo,  ką pasakojo lektoriai, nešykštėjo klausimų bei mielai dalinosi patirtimi iš aplankytų stovyklų. Lektoriai buvo Žingsnio valdybos nariai: Akvilė Plaipaitė ir Darius Stonys bei administracijos nariai: Augustas Plaipa ir Rasa Jakutytė.

Šie mokymai daro įtaką artėjančioms Vilniaus skyriaus stovykloms, o Paluknio skyriui tai buvo pirmieji baziniai mokymai įvykus kartų kaitai. Džiugu matyti, kad skirtingi skyriai bendradarbiauja.

Balandžio 19 dieną įvyko Palangos skyriaus naujų žmonių mokymai. Skyriaus narė Vitalija Klemanskytė dalinosi įspūdžiais: „Mokymai šiais metais buvo organizuoti antrą kartą, tik šįkart buvome vien merginos – 5 naujos vadovės ir senutės. Mokymai iš ties vykę, galbūt pamoka ateičiai ir kitiems, kad mokymų nederėtų daryti du kartus per metus, nes naujai ateinančių vis mažiau, tai geriau daryti vienus mokymus ir labai gerus, nei kelis kartus per metus ir su mažai naujokų. Juk savaime aišku, kad komandą formuoti daug lengviau nuo pat metų pradžios. Na o šiaip mokymai truko vieną dieną, t.y. šeštadienį, išbandėme keletą naujų žaidimų, prisiminėme senus, tai gera praktika visiems“, – džiaugėsi Vitalija.