Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Šiauliuose gimė naujas skyrius

Šiauliuose gimė naujas skyrius

Susitikimas Šiaulių Lieporių gimnazijos moksleiviais

Šių metų vasario 22 dieną LKJBS „Žingsnis“ Vilniaus skyriaus nariai surengė mokymus Lieporių gimnazijos mokiniams. Vyr. Koordinatorė Ilona paprašė mokymų naujiesiems žingsniečiams. Į pagalbos šauksmą atsiliepė Žingsnio pirmininkas Laurynas Ginkus, buvusi Lieporių gimnazijos mokinė Margarita Krankalytė, buvęs kraštietis Martynas Augė ir buvęs žingsnietis Vilius Barauskas. Mokymuose dalyvavo 9-11 klasių mokiniai. Šiauliečiai ir girdėdami daug informacijos išliko stiprūs ir sulaukė mokymų pabaigos dar plačiai besišypsodami. Išlikti žvaliems padėjo pertraukėlių metu vykdomos praktinės metodinės užduotys, kurių dalyviai prašė vis daugiau, tačiau laiko stoka trukdė įgyvendinti jų troškimus.

Po mokymų pakalbinome Mantą Vaičiulį, jaunąjį koordinatorių.

Ką manai apie mokymus, kaip juos vertini? Ar kyla klausimų po vizito?

-Manau, kad tai gera patirtis, kuria galėsiu panaudoti ne tik organizuojant stovyklą ,bet ir kitose veiklose. Sužinojau, kas yra „Žingsnis“ ir stovyklų organizavimo ypatumus bei įdomybes. Patiko įdomus ir linksmas žingsniečių teorijos ir praktikos pristatymas. Norėjosi daugiau praktikos, bet suprantu ,kad trūko laiko. Dėkoju žingsniečiams, nepatingėjusiems ir atvykusiems pas mus. Šiuo metu klausimų nekyla, bet manau greitai jų atsirasiant ir kartu bendradarbiaudami juos išspręsime.

Kokie artimiausi skyriaus savanorių veiklos planai?

-Darysime susirinkimus, gilinsime žinias, repetuosime ir žadame per du mėnesius suorganizuoti „Sniego Gniūžtės“ stovyklą.

Kaip vertini savo būsimą komandą?

-Manau, kad jie šaunus žmonės. Juose matau ryžtą, norą organizuoti, veikti. Jie lengvai nepasiduodančios asmenybės ir tai man leidžia jais pasitikėti. Manau, kad jei visi norėsim- mums pavyks viskas.

LKJBS „Žingsnis“ pirmininkas ir mokymų vedėjas Laurynas Ginkus užklaustas apie mokymus Šiauliuose, dalinosi savais įspūdžiais: „-Buvo labai įdomu susipažinti su šiauliečiais, smagu, kad vos atvykus jie jau drąsiai bendravo. Atvykome su ganėtinai ilga ir sunkia programa, buvo baisu, jog greit visiems atsibosime, tačiau „enerdžaizerių“ (metodai skirti išjudinti) ir diskusijų pagalba pabaigoje miegančių nebuvo. Visi džiaugėsi sužinoję daug informacijos kurią galės pritaikyti ateityje. Įsitikinome, kad Šiaulių jaunimas įdomus ir nusiteikęs veikti. Linkiu jiems sėkmės veiklose!

Mokymų pabaigoje Vilniaus savanoriai ir vyr. koordinatorė buvo nustebinta mokinių suorganizuotomis dovanomis – padėkomis. Šiauliečiai planuoja organizuoti bandomąją stovyklą, pasiruošimą prieš ilgesnę, trijų dienų „Sniego gniūžtę“.