Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

„Gniūžtė“ Tauragėje!

„Gniūžtė“ Tauragėje!

Sniego gniūžtė Tauragėje

Vasario 1-ąją dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje savanoriai surengė „Sniego gniūžtės“ stovyklą trisdešimčiai dalyvių.

„Nors stovyklai ruoštasi ilgai, stovyklėlė buvo puiki“,- pasakojo Tauragės „Sniego Gniūžtės“ skyriaus jaunasis koordinatorius Arnas Šimašius. -„Daugumai programos vykdytojų tai pirmoji stovykla, tačiau jie puikiai susitvarkė“.

Taurage5

Lukas, stovyklos dalyvis, dalijosi įspūdžiais: „Nesitikėjau, kad bus taip smagu. Maniau nuobodžiausiąs, tačiau vėliau buvo taip smagu, nerealu. Rodos, galėčiau kas mėnesį eiti į „gniūžtę“. Grupės vadovai buvo labai geri. Apibendrinus: puikiai praleidau savaitgalį“.

Taurage3

„Apie „Sniego gniūžtės“ stovyklas pirmą kartą išgirdau prieš porą metų ir visus gerus atsiliepimus iš dalyvavusių. Nuo tada labai laukiau galėsianti sudalyvauti, tad labai apsidžiaugiau sužinojus apie organizuojamą stovyklą. Labai džiaugiuosi, buvo nuostabu. Pritariu vienai vadovių, jog ši diena paliks mums gilų pėdsaką širdy. Tikrai dalyvausiu ir ateities „Sniego gniūžtėse“! Net žodžiais nemoku apsakyti kaip buvo nuostabu“,- neslėpė emocijų dalyvė Samanta.

„Diena praleista prasmingai, dalyviai ir organizatoriai stovyklą paliko laimingi bei pilni įspūdžių“,-pasidžiaugė Arnas.